DREWNIANE KOMODY RTV


Kategoria zawiera przykładowe drewniane komody RTV wykonane zgodnie z projektami naszych klientów. Odnajdą tu Państwo komody przynależące do różnych kolekcji, takich jak Kolekcja mebli Queen, Almera, Madras i Madryt. Galeria zdjęć mamy nadzieję zainspiruje Państwa do zaprojektowania unikalnej komody RTV spełniającej wszystkie Państwa oczekiwania. Wystarczy zmierzyć miejsce, w którym ma stanąć mebel, by podać jego zewnętrzne wymiary i naszkicować jak mebel ma mniej więcej wyglądać. Wykonany przez nas na tej podstawie projekt na pewno pomoże dokonać najlepszego wyboru.

Mebel na sprzęt RTV powinien być solidny i trwały. Tylko odpowiednio sztywna konstrukcja zapewni bezpieczeństwo twojego cennego sprzętu. Jeśli masz solidnych rozmiarów telewizor, na ten aspekt zwróć szczególną uwagę. Ciężki sprzęt może bowiem wygiąć słabej jakości mebel. Dlatego najlepszym wyborem są właśnie drewniane szafki pod telewizor, które przy okazji dodadzą wnętrzu smaku i szlachetności. 

Edar to producent mebli - u nas zamówisz mebel skrojony ma miarę! 

Najbardziej optymalnym wyborem jest szafka pod telewizor o wysokości 50-60 cm. Projektowany mebel nie powinien być zbyt wysoki, bo wówczas telewizor znajdzie się na nieodpowiedniej wysokości. Warto dopasować wysokość szafki RTV do wysokości kanapy czy sofy, na której będziemy siedzieć oglądając telewizję. Pamiętaj, że środek ekranu telewizora powinien znajdować się na wysokości oczu osoby siedzącej przed nim. Wpływa to na komfort oglądającego, ale również jego zdrowie. Zadzieranie głowy w celu oglądania TV może wywołać bóle głowy i dyskomfort w odcinku szyjnym kręgosłupa.

Przy wyborze wysokości szafki pod telewizor ważny jest rozmiar sprzętu. Specjaliści przekonują, że im większy mamy telewizor, tym niższą szafkę RTV powinniśmy kupić. Głównie ze względów bezpieczeństwa, ale również estetycznych.

Pamiętaj kupujesz mebel u Producenta mebli, możesz dopasować go idealnie do swoich potrzeb


Dzięki prezentowanym produktom będą mogli zobaczyć Państwo także różnice pomiędzy komodami dębowymi oraz tymi wykonanymi w drewnie bukowym. Ostateczny wybór drewna, jak i koloru wybarwienia dokonają Państwo na podstawie nadesłanych przez nas próbek materiałów. Na koniec pozostaje jeszcze wybór rodzaju wykończenia powierzchni mebli: wosk czy lakier.

Zapraszamy do kontaktu z nami chętnie pomożemy w wyborze.