Carabu132
Carabu132

Tapicerka Carabu

Tkanina Carabu jest materiałem tapicerskim cieszącym się dużym powodzeniem od wielu lat w produkcji mebli tapicerowanych. Nie jest to przypadek ani szybko zmieniająca się moda. Jej popularność wynika z jej bardzo dobrej jakości. Carabu swoją dużą popularność rynkową zawdzięcza przede wszystkim tym, że jest ona bardzo łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji. Stanowi ona doskonałą alternatywę dla mebli ze skór naturalnych. Carabu posiada przyjemną w dotyku fakturę przypominającą skórę surową czy nubuk. Po przejechaniu dłonią po materiale odczuwa się przyjemną, delikatnie szorstką powierzchnię, Struktura Carabu ma upodabniać się do struktury skóry naturalnej, a być milsza dla naszego ciała w dotyku. Często nazywana jest brzoskwiniową skórką, gdyż podobnie odczuwa się ją w dotyku.

Carabu jest łatwa w czyszczeniu zabrudzeń. Każde włókno tkaniny jest pokryte teflonem, dzięki czemu wszelkim zabrudzeniom jest trudniej wniknąć wgłąb materiału, a wszelkie zabrudzenia można łatwo usunąć za pomocą miękkiej, wilgotnej szmatki.

Zobacz film producenta materiału Carabu z systemem AquaClean.

Tkanina ta posiada też bardzo wysoką klasę ścieralności, dlatego bardzo dobrze nadaje się także do wnętrz użyteczności publicznej. Szeroka paleta kolorów pozwoli dopasować tapicerkę do każdego wnętrza.

Rodzaje wybarwień

Nasze meble mogą być wybarwione  na różne kolory, bądź pozostać mogą w kolorze naturalnym danego rodzaju drewna. Drewno bukowe możemy wybarwić na kolor dębowy. Dostępne są dwa rodzaje wykończeń: wosk lub lakier półmatowy.