Meble do restauracji – solidny producent wyjątkowych rozwiązań

Produkujemy wyjątkowe mebli do restauracji

Oferujemy najwyższej jakości meble do kawiarni i restauracji. Produkujemy wiele modeli krzeseł, stoły w dowolnych wymiarach i kształtach.

Meble do kawiarni i restauracji to identyfikator i wizytówka każdego lokalu. Dlatego wybór mebli z naszej firmy, to pewność oferty niezwykle estetycznej, bardzo wytrzymałej i starannie wykonanej. Wybór odpowiedniego stolika lub stołu i dopasowanych odpowiednio krzeseł podnosi prestiż danego miejsca, wprowadza odpowiednią atmosferę, a to bardzo ważne w powodzeniu tego typu inwestycji. Sposobem by zwrócić uwagę klientów na nowy lokal, jest między innymi oryginalny wystrój wnętrza.

Z naszą firmą można to osiągnąć.

Posiadamy wiele modeli krzeseł, które barwimy w dowolnym kolorze, nieograniczony wybór tapicerek, wiele rodzajów podstaw do stołów.

Służymy swoim wieloletnim doświadczeniem w produkcji mebli do restauracji, kawiarni, pubów i wielu miejsc użyteczności publicznej. Jako producent mebli do restauracji z pokoleniowym doświadczeniem gwarantujemy dostosowanie mebli do wszelkich wymogów klienta.

Wyposażenie restauracji Lavante.

Nasza nowa perełka w morzu sukcesów. Przepiękne połączenie stylu i klasyki litych mebli. Dziękujemy za zaufanie i życzymy samych sukcesów !

Jadalnia w Gasthofie

Podróżując po Europie możemy w wielu miejscach znaleźć wyposażenie produkowane w naszej firmie :)

 

Krzesła tapicerowane z guzikami

Wyposażenie restauracji Breit w Bawarii.

Krzesła według pomysłu właścicielki zostały zatapicerowane z dużą ilością ozdobnych guzików.

Stoły na metalowych podstawach.

Ferier w Warszawie

Wyjątkowe meble z drewna bukowego zaprojektowane przez firmę Base Architekci.

Bardzo ciekawe doniczki w środku stołu, w których można umieścić zarówno świeże zioła jak i kwiaty.

Do kompozycji dobrano krzesła z rodziny Spring, W części kawiarnianej model K5, w restauracyjnej K4 oraz przy wysokich stołach przy oknie – krzesła barowe Spring K4.

Stoliki kawiarniane na metalowej stabilnej podstawie z blatem drewnianym, bukowym grubości aż 4cm.

 

Biały barek w restauracji w Liezen

Specjalnie na życzenie klienta stworzyliśmy barek z litego drewna w kolorze białym . Wykonany z idealną dokładnością i zadbaniem o najmniejszy szczegół , aby mógł wpasować się w pomieszczenie i gust naszego wspaniałego klienta . Barek nie tylko cieszy oko ale jest również bardzo praktyczny ponieważ posiada dużo miejsca a dzięki wykonaniu z wysokiej jakości drewna jest on stabilny i wytrzymały , dzięki czemu posłuży przez wiele pięknych lat .

Wygodne tapicerowane ławki, krzesła i inne elementy wyposażenia z litego drewna bukowego, tworzą zgraną całość.

Villa Gardena Chorzów

Do restauracji Villa Gardena w Chorzowie wykonaliśmy stoły i krzesła zaprojektowane przez Panią Ewę Cichoń.

Restauracja ” Za lasem” w Stasikówce

Krzesła Model Korona tapicerowane skórą, stoły bukowe S-3 to meble wykonane do restauracji w pensjonacie “Za lasem” w Stasikówce koło Zakopanego.

 

Del Villaggio Izbicko

Masywne stoły z drewna bukowego, zaprojektowane zgodnie z toskańskim stylem restauracji, zostały wykonane według indywidualnego projektu.

Restauracja “Imbir” w Staszowie

Krzesła Samba oraz stoły model S-5 swoją prostą elegancją idealnie wpasowały się we wnętrze restauracji Imbir w Staszowie.

Restauracja ” Jaś Kowalski”

Dzięki bardzo ciekawemu projektowi stołu okrągłego, który składa się z czterech rozdzielnych części, w tym projekcie uzyskano ciekawe możliwości układania wszystkich stołów.

Stoły dębowe, krzesła dębowe Fran

Zobacz nasze poradniki: