Meble z drewna do restauracji – solidny producent wyjątkowych rozwiązań


Oferujemy najwyższej jakości meble z drewna do kawiarni i restauracji

Produkujemy wiele modeli krzeseł, stoły w dowolnych wymiarach i kształtach. Dodatkowe wyposażenie, według szczegółowych ustaleń z klientem.

Meble do kawiarni i restauracji to identyfikator i wizytówka każdego lokalu. Dlatego wybór mebli z naszej firmy, to pewność oferty niezwykle estetycznej, bardzo wytrzymałej i starannie wykonanej. Dobranie odpowiedniego stolika lub stołu i dopasowanych odpowiednio krzeseł podnosi prestiż danego miejsca, wprowadza odpowiednią atmosferę, a to bardzo ważne w powodzeniu tego typu inwestycji. Sposobem by zwrócić uwagę klientów na nowy lokal, jest między innymi oryginalny wystrój wnętrza. Z naszą firmą można to osiągnąć. Posiadamy wiele modeli krzeseł, które barwimy w dowolnym kolorze, nieograniczony wybór tapicerek, wiele rodzajów podstaw do stołów. 

Służymy swoim wieloletnim doświadczeniem w produkcji mebli do restauracji, kawiarni, pubów i wielu miejsc użyteczności publicznej. Jako producent mebli do restauracji z pokoleniowym doświadczeniem gwarantujemy dostosowanie mebli do wszelkich wymogów klienta.


Przy zamówieniach powyżej 100szt wykonujemy wzory krzeseł według indywidualnych projektów.