Zamówienie Mebli

Jesteśmy Producentem mebli drewnianych – nie sklepem z wyrobami gotowymi. Wszystkie meble z naszej oferty są produkowane na indywidualne zamówienie. Jeśli chcą Państwo zamówić meble w naszej firmie, zaczynamy od kontaktu mailowego lub telefonicznego. Serdecznie zapraszamy także do wizyty w naszym zakładzie w Zembrzycach, gdzie znajduje się mała ekspozycja mebli, można dobrać kolory, rodzaje drewna i zobaczyć wykonane meble.

Jeśli szukają Państwo prostych mebli typu stół drewniany , czy krzesła pomożemy Państwu wybrać rodzaj drewna, jego wybarwienie, czy kolor tapicerki. W tym celu możemy wysłać pocztą małe kawałki drewna lub materiałów, by mogli Państwo dopasować zamawiane meble do istniejącego wyposażenia.

Jeśli są to już inne meble, zawsze rysujemy projekt mebli i przesyłamy do akceptacji klientów. By narysować projekt potrzebujemy znać wymiary zewnętrzne mebla i najlepiej odręczny szkic, co w takim meblu powinno się znajdować. Można też wysłać do nas zdjęcia z wizualizacji lub po prostu, gdzieś znalezione, a zawierające elementy , które chcielibyście powtórzyć w Waszych meblach. Jeśli projekt tego wymaga, przyjeżdżamy na pomiar.

Produkcja mebli

Po ustaleniu wszystkich szczegółów projektu prosimy o wpłatę zaliczki i przystępujemy do realizacji zamówienia. Czas potrzebny na wyprodukowanie mebli wynosi zazwyczaj około 6-8 tygodni roboczych. Nie pracujemy zazwyczaj od 15 grudnia do 6 stycznia i przy zamawianiu mebli w tym okresie prosimy wziąć to pod uwagę, że ten czas około 3 tygodni nie wlicza się do terminu realizacji. Ten etap wymaga od klientów tylko cierpliwości.

Gdy meble są gotowe umawiamy się na transport lub ewentualny montaż. Szukamy jak najlepszych rozwiązań, by tanio i bezpiecznie dostarczyć meble do Państwa domów. Wysyłamy meble w wiele zakątków Europy.