Czytam
Komplet mebli bukowych RTV
komplet mebli bukowych rtv
Zabudowa meblowa telewizyjna

Prezentowany komplet mebli bukowych to rozstawienie układu trzech szuflad, dwóch szafek oraz wnęki o długości całego blatu. Jak łatwo zauważyć mebel ten cechuje się sporą pojemnością, dzięki czemu idealnie wpasuje się w niewielkich rozmiarów mieszkanie. W wersji standardowej nasze meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

  • Meblościanka

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowany komplet mebli bukowych RTV posiada szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Właściwości drewna bukowego

Meble RTV w całości wykonane zostały z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ten przykładowy komplet mebli bukowych może powstać również w drewnie dębowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.