Compositive - deska tarasowa na Twój wymarzony taras!


Deska Compositive to bardzo nowoczesny, ekologiczny innowacyjny produkt!

Został on stworzony z pyłu drzewnego powstającego podczas produkcji mebli, zatopionego w żywicy polimerowej. Dzięki takiemu innowacyjnemu rozwiązaniu otrzymaliśmy idealny materiał na zewnętrzny taras w 40% wykonany z drewna, a dzięki żywicy jest on bardzo odporny na warunki atmosferyczne. Mimo stałego narażenia na trudne warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju na zewnętrznych tarasach, deska Compositive ma ogromną odporność na wilgoć, grzyby, zmiany temperatury, wysokie nasłonecznienie.

Producent oferuje 20 lat gwarancji na produkt , gwarantując, że on nie zgnije ani nie zbutwieje

Deska tarasowa Compositive to unikalne połączenie najnowszych zdobyczy technologicznych z eleganckim designem.

Ta innowacyjna deska tarasowa została stworzona i opatentowana przez firmę Pacyga, znanego producenta mebli drewnianych.

Oferujemy zarówno sprzedaż deski Compositive i elementów montażowych, jak i wykonanie montażu tarasu z tej deski. Jeśli samodzielnie chcesz zamontować taras tutaj znajdziesz wskazówki techniczne U nas możesz zamówić deski wykonane w dowolnym wymiarze, dostosowane do indywidualnego projektu Twojego tarasu. Można wybrać cztery rodzaje powierzchni deski

  1. deski nieszlifowane

  2. deski szlifowane

  3. ze szczotkowaną powierzchnią

  4. i z wytłoczonym wzorem naturalnej deski - tzw embossingiem

Skontaktuj się z nami chętnie pomagamy w wycenie i wyborze odpowiednich materiałów. Możemy także wysłać do Ciebie próbki kolorystyczne.

Dostępny jest wybór kolorystyczny desek tarasowych. Siedem kolorów na jakie są wybarwione deski, pozwoli dobrze dopasować taras do wymagań jego użytkowników.

Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową, telefonicznie lub osobiście w Zembrzycach.

Informujemy także, ze deska została przebadana pod względem palności i uzyskała certyfikat trudno-palności