Meble drewniane łazienkowe - szafki i blaty z drewna

Meble łazienkowe z litego drewna to rozwiązanie cieszące się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Otóż drewniane meble do łazienki stanowią znakomity sposób nadania przestrzeni wyjątkowego, eleganckiego charakteru przy zachowaniu jego funkcjonalności i wygody korzystania z pomieszczenia, jakim jest właśnie łazienka.

Meble łazienkowe na wymiar to rozwiązanie łączące wiele korzyści

Meble do łazienki przygotowywane na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni, przy zachowaniu przestronności i charakteru wnętrza. Co istotne, meble łazienkowe pozwalają tutaj na stworzenie aranżacji, która będzie dla nas przede wszystkim wygodna, a jednocześnie bardzo estetyczna. Szafa może stać się tutaj praktyczną i ciekawą zabudową pralki, wisząca szafka z kilkoma szufladami pojemną przestrzenią na wszystko, co niezbędne w łazience, a drewniany blat dopasowany do kształtu umywalki zapewni wygodny dostęp do każdego miejsca w przestrzeni łazienki. Meble do łazienki na wymiar to po prostu rozwiązanie idealne.

Drewniane meble do łazienki to mnóstwo możliwości aranżacyjnych

Drewniane meble łazienkowe zapewniają wiele interesujących możliwości w zakresie kształtowania przestrzeni wnętrza. Jako producent tego typu wyposażenia łazienki, mamy na swoim koncie wiele ciekawych realizacji w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Szafka pod umywalkę – biały połysk

Komoda pod umywalkę wykonana według indywidualnego projektu.

Meble lakierowane na wysoki połysk w kolorze białym

Łazienka na biało – dąb bielony

Elegancka łazienka w białych barwach.

Meble wykonane z drewna dębowego barwionego w lekko białym kolorze- tzw bielenie w połączeniu z frontami malowanymi na wysoki połysk w białym kolorze.

Łazienka z drewnem dębowym

Szafka łazienkowa z wpuszczoną umywalką wykonana z litego drewna dębowego. Fronty szuflad malowane na wysoki połysk w kolorze białym. Szuflady mebli nie posiadają uchwytów, otwierają się same po ich naciśnięciu.

Nad lustrem lita deska dębowa z oświetleniem.

Dębowe meble łazienkowe

W niewielkich pomieszczeniach meble robione według indywidualnego projektu na wymiar, to najlepsze rozwiązanie. W tej łazience zasługuje na podpatrzenie ciekawa zabudowa pralki. Piękna dębowa szafa z lakierowanym na wysoki połysk frontem zmieściła nie tylko pralkę ale także wiele innych rzeczy.

 

Drewniane meble do łazienki

Wisząca szafka dębowa z czterema pojemnymi szufladami.

Drzwi drewniane do wnęki.

Meble łazienkowe

Jasne drewno dębowe do utrzymanej w białej kolorystyce łazienki to wybór nie tylko ładny ale i trwały.

Odpowiednio zaimpregnowane drewno dębowe starzejąc się nabierze jeszcze szlachetnej patyny. W pielęgnacji mebli ważne jest, by nie dopuścić do tego żeby z mebli starł się wosk, należy uzupełniać powłokę olejowosku, by mebel zawsze był zabezpieczony przed wilgocią.

Meble łazienkowe z drewna dębowego.

Drewno dębowe zaimpregnowane olejowoskiem bardzo dobrze sprawdza się w łazience.

Tą łazienkę wykonaliśmy około 10 lat temu i nadal wygląda tak samo dobrze.

Gruby dębowy blat pod umywalkami, obudowa toalety i bidetu, a za nimi półka ze szklanymi drzwiami.

Meble wykończone olejowoskiem w kolorze hebanowym.

Projekt: Marzena Listwan – Dziękujemy!

Meble łazienkowe

Najbardziej polecanym drewnem do łazienki jest drewno tekowe. Drewno to zawiera w sobie bardzo dużo substancji oleistych dlatego nie nasiąka wodą i jest bardzo odporne na wilgoć.

W tej łazience drewno tekowe jest zarówno na podłodze jak i meble są wykonane z tego drewna, połączone z białymi frontami malowanymi akrylowym lakierem z dużym połyskiem.

Projekt Aleksandra Fidelus – Gratulujemy!

 

Blat z drewna tekowego

W małej łazience kształt blatu ma ogromne znaczenie. Tu dopasowany do kształtu umywalki, zwęża się w miejscu, gdzie potrzebne jest więcej miejsca dla wygodnego korzystania z toalety.

Blat wykonany z litych lameli drewna tekowego, zaimpregnowany olejowoskiem w naturalnym kolorze.

 

 

Meble do łazienki

Duże wygodne szuflady pomieszczą wiele potrzebnych akcesoriów do pielęgnacji- każda kobieta wie ile tego jest ;)

Szafka wykonana z drewna bukowego, z boku cztery szuflady w środku otwierana półka. Meble zabezpieczone olejowoskiem przed działaniem wody i wilgoci.

Zobacz nasze poradniki: