Meble do łazienki

Produkujemy meble łazienkowe z litego drewna według projektów indywidualnych. Do łazienek proponujemy najczęściej lite drewno dębowe, iroko lub teaka. Każda szafka łazienkowa jest robiona na wymiar i wszystkie szczegóły ustalamy przed produkcją.

Drewniane meble łazienkowe zapewniają wiele interesujących możliwości w zakresie kształtowania przestrzeni wnętrza. 

 Meble łazienkowe z litego drewna to rozwiązanie cieszące się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Otóż drewniane meble do łazienki stanowią znakomity sposób nadania przestrzeni wyjątkowego, eleganckiego charakteru przy zachowaniu jego funkcjonalności i wygody korzystania z pomieszczenia, jakim jest właśnie łazienka. Odpowiednio dopasowane drewno będzie znakomicie spełniało funkcję użytkową, a jednocześnie jest to materiał, który stworzy przytulny, ocieplony wizerunek wnętrza łazienki

Drewniane meble łazienkowe na wymiar to rozwiązanie łączące same korzyści

Drewno w łazience to dobry wybór!

 Obecność drewna w łazience przełamie chłód ceramiki sanitarnej i chromowanych baterii. Z polskich gatunków drewna najlepiej sprawdza się w łazience drewno dębowe. Na meble do łazienki często wykorzystuje się też drewna egzotyczne, które są bardziej tłuste i tym samym naturalnie odporne na wilgoć.  Z gatunków egzotycznych najlepiej sprawdzą się teak, iroko, merbau, doussie i padouk.

Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem, by pomóc dopasować najlepsze rozwiązanie do każdej realizacji mebli łazienkowych


Meble do łazienki przygotowywane na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni, przy zachowaniu przestronności i charakteru wnętrza. Co istotne, meble łazienkowe pozwalają tutaj na stworzenie aranżacji, która będzie dla nas przede wszystkim wygodna, a jednocześnie bardzo estetyczna. Szafa może stać się tutaj praktyczną i ciekawą zabudową pralki, wisząca szafka z kilkoma szufladami pojemną przestrzenią na wszystko, co niezbędne w łazience, a drewniany blat dopasowany do kształtu umywalki zapewni wygodny dostęp do każdego miejsca w przestrzeni łazienki. Meble do łazienki na wymiar to po prostu rozwiązanie idealne.

Drewniane meble do łazienki to mnóstwo możliwości aranżacyjnych

Drewniane meble łazienkowe zapewniają wiele interesujących możliwości w zakresie kształtowania przestrzeni wnętrza. Jako producent tego typu wyposażenia łazienki, mamy na swoim koncie wiele ciekawych realizacji w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!