Meble do łazienki

Produkujemy meble łazienkowe z litego drewna według projektów indywidualnych. Do łazienek proponujemy najczęściej lite drewno dębowe, iroko lub teaka. Każda szafka łazienkowa jest robiona na wymiar i wszystkie szczegóły ustalamy przed produkcją.

Drewniane meble łazienkowe - dobra decyzja 

 


Meble łazienkowe z litego drewna to rozwiązanie cieszące się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Otóż drewniane meble do łazienki stanowią znakomity sposób nadania przestrzeni wyjątkowego, eleganckiego charakteru przy zachowaniu jego funkcjonalności i wygody korzystania z pomieszczenia, jakim jest właśnie łazienka. Odpowiednio dopasowane drewno będzie znakomicie spełniało funkcję użytkową, a jednocześnie jest to materiał, który stworzy przytulny, ocieplony wizerunek wnętrza łazienki. Drewniane meble łazienkowe zapewniają wiele interesujących możliwości w zakresie kształtowania przestrzeni naszych łazienek.

Drewniane meble łazienkowe na wymiar to rozwiązanie łączące same korzyści

Drewno w łazience to dobry wybór!

 Obecność drewna w łazience przełamie chłód ceramiki sanitarnej i chromowanych baterii. Z polskich gatunków drewna najlepiej sprawdza się w łazience drewno dębowe. Na meble do łazienki często wykorzystuje się też drewna egzotyczne, które są bardziej tłuste i tym samym naturalnie odporne na wilgoć.  Z gatunków egzotycznych najlepiej sprawdzą się teak, iroko, merbau, doussie i padouk.


Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem, by pomóc dopasować najlepsze rozwiązanie do każdej realizacji mebli łazienkowych


Łazienka to pomieszczenie, które najczęściej urządzamy raz na długi czas. Kiedy wybieramy materiały wykończeniowe do pomieszczenia łazienki, powinniśmy mieć świadomość, że to wnętrze szczególnie wymagające. Pod względem funkcjonalności i sposobu użytkowania ważne, by wszyscy użytkownicy łazienki mogli łatwo odnaleźć swoje prywatne przedmioty. Pod względem szczególnych warunków panujących w łazience wybierajmy materiały odporne na wilgoć i wysokie temperatury. Stawiając na nowoczesne rozwiązania zyskujemy pewność, że nasza łazienka będzie estetyczna i elegancka oraz maksymalnie łatwa do utrzymania w czystości.

Styl ekologiczny i dbałość o środowisko zdominowało niemal każdy aspekt naszego życia. Dzieje się też tak w przypadku urządzania wnętrz, także łazienek. Ekologia zagościła na dobre również w naszych w łazienkach. Czerpanie inspiracji z natury, naturalnych materiałów, roślin, czy pejzaży to najnowsze trendy w wyposażaniu wnętrz. Naśladujemy wzory, kolory, jak też wprowadzamy elementy naturalne do wystroju. Ważna wydaje się też postawa eko, polegająca na oszczędnym gospodarowaniu zasobami, wybieraniu materiałów, które łatwo się rozkładają i naturalnie odbudowują. Tutaj drewno jako materiał sprawdza się w pełni.

Meble do łazienki przygotowywane na wymiar to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni, przy zachowaniu przestronności i charakteru wnętrza. Co istotne, meble łazienkowe pozwalają tutaj na stworzenie aranżacji, która będzie dla nas przede wszystkim wygodna, a jednocześnie bardzo estetyczna. Szafa może stać się tutaj praktyczną i ciekawą zabudową pralki, wisząca szafka z kilkoma szufladami pojemną przestrzenią na wszystko, co niezbędne w łazience, a drewniany blat dopasowany do kształtu umywalki zapewni wygodny dostęp do każdego miejsca w przestrzeni łazienki. Meble do łazienki na wymiar to po prostu rozwiązanie idealne.

Drewniane meble do łazienki to mnóstwo możliwości aranżacyjnych, komody łazienkowe pod umywalkę jedną lub podwojną, z blatem drewnianym lub kamiennym

Drewniane meble łazienkowe zapewniają wiele interesujących możliwości w zakresie kształtowania przestrzeni wnętrza. Jako producent tego typu wyposażenia łazienki, mamy na swoim koncie wiele ciekawych realizacji w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!