Czytam
Komoda RTV drewniana Almera
komoda 18

Prezentowana komoda RTV drewniana w całości powstała z litego drewna bukowego. Połączenie dwóch szuflad z półką oraz z pojemną wnęką sprawi, że z łatwością komoda ta pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, które powinny znajdować się blisko telewizora. Warto zauważyć, że mebel ten przynależny do kolekcji Almera, której to produkty cechują się min prostotą i masywnością bryły. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z całą ofertą mebli dotyczącą tejże kolekcji.

  • szafka pod telewizor
  • meble na zamówienia

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana Komoda RTV drewniana  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Przykładowy cennik komód RTV

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
140/50/41 rama 2 cm dwie szuflady2600 zł3550 zł
140/50/41 rama 4 cm dwie szuflady 3300 zł4600 zł
180/50/41 rama 2 cm trzy szuflady 3200 zł4250 zł
180/50/41 rama 4 cm trzy szuflady 3900 zł5350 zł

Buk Twardzielowy to drewno z pięknym rysunkiem słoi drewna

Prezentowana komoda RTV drewniana w całości powstała z twardzielowego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się ciekawym rysunkiem słoi o czerwonej bądź czerwono – brązowej barwie, a zatem drewno to już samo w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny.

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda RTV drewniana Almera może zostać wykonana również  w drewnie  bukowym, dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.