Reading
Komoda RTV drewniana Almera

Komoda RTV drewniana Almera 2S1D

Prezentowana komoda RTV drewniana w całości powstała z litego drewna bukowego. Połączenie dwóch szuflad z półką oraz z pojemną wnęką sprawi, że z łatwością komoda ta pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, które powinny znajdować się blisko telewizora. Warto zauważyć, że mebel ten przynależny do kolekcji Almera, której to produkty cechują się min prostotą i masywnością bryły. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z całą ofertą mebli dotyczącą tejże kolekcji.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana Komoda RTV drewniana  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Właściwości twardzielowego drewna bukowego

Prezentowana komoda RTV drewniana w całości powstała z twardzielowego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się ciekawym rysunkiem słoi o czerwonej bądź czerwono – brązowej barwie, a zatem drewno to już samo w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda RTV drewniana Almera może zostać wykonana również  w drewnie  bukowym, dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

 

More Stories
Komoda z drewna bukowego Almera