Czytam
Komody RTV Almera
komoda 11

Komoda RTV 3S Almera jest wykonana w całości z litego drewna dębowego lub bukowego Komoda posiada trzy szuflady, oraz wnękę. Szuflady to bardzo praktyczne rozwiązanie w tego typu meblach. Idealne na płyty, piloty raz, dwa znajdziemy pomysł. Sytuacja z półką przedstawia się podobnie – dlaczego by wciąż czegoś szukać, jeśli można mieć to w jednym miejscu? Programy telewizyjne, recenzje, ulotki kinowe. Komoda RTV to odpowiadający ideałowi mebel stworzony dla sprzętu RTV. Jest to mebel nie wysoki, zaprojektowany z myślą o telewizorach powieszonych powyżej niego, na ścianie.

  • komoda pod telewizor
  • niewielka komoda RTV

Meble w całości z litego drewna

Meble z kolekcji Almera, charakteryzują się tym, że są wykonane z pełnego grubego drewna, są bardzo ciężkie i masywne. Nie posiadają doklejek pogrubiających ramę drewna. Rama może być wykonana z drewna grubości 2,5 lub 4cm.

Przykładowy cennik komody RTV trzy szuflady

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
160/40/41 rama 2 cm3200 zł4300 zł
160/40/41 rama 4 cm4200 zł5300 zł
180/50/41 rama 2 cm3500 zł4700 zł
180/50/41 rama 4 cm4700 zł5900 zł

Wszystkie produkowane przez nas meble, również dębowe i bukowe komody RTV Almera, posiadają szuflady poruszające się przy pomocy prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wszystkie meble produkujemy na wymiar dowolny

Piękne i ciekawe usłojenie drewna litego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny, dlatego meble drewniane często są bardzo protsej formy, dokładnie tak jak meble z kolekcji Almera.

Zobacz inne warianty komody RTV

  • Komoda rtv Almera 5 szuflad
  • Komoda bukowa rtv Almera 5 szuflad
  • Komoda bukowa rtv Almera 5 szuflad kolor LA
  • Masywna Komoda bukowa rtv Almera 5 szuflad kolor LA
  • komoda Almera RTV

Zgodnie z Państwa życzeniem nasze komody dębowe RTV mogą zostać wykonane w drewnie bukowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, z nami urządzisz wszystkie wnętrza swojego domu w spójnym designie. W zakładce  REALIZACJE, może znajdą Państwo inspirujące zdjęcia, gdyż znajdują się tam przykłady mebli zrealizowanych w naszej firmie zgodnie z życzeniami klientów.