Reading
Komody dębowe RTV Almera

Komody dębowe RTV

Komoda RTV 3S Almera jest wykonana w całości z litego drewna dębowego. Komoda posiada trzy szuflady, oraz wnękę. Szuflady to bardzo praktyczne rozwiązanie w tego typu meblach. Idealne na płyty, piloty raz, dwa znajdziemy pomysł. Sytuacja z półką przedstawia się podobnie – dlaczego by wciąż czegoś szukać, jeśli można mieć to w jednym miejscu? Programy telewizyjne, recenzje, ulotki kinowe. Komoda RTV to odpowiadający ideałowi mebel stworzony dla sprzętu RTV. W wersji standardowej nasze meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

  • komoda pod telewizor
  • niewielka komoda RTV

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Wszystkie produkowane przez nas meble, również dębowe komody RTV posiadają szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Wysokość: 50 cm
  • Szerokość: 180 cm
  • Głębokość: 41 cm

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem nasze komody dębowe RTV mogą zostać wykonane w drewnie bukowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

 

More Stories
prosty stelaż
Stelaż Prosty