Czytam
Komoda dębowa z szybą czarną

Komoda dębowa z szybą czarną

komoda dziki dąb na wymiar RTV
komoda dziki dąb na wymiar RTV

Przede wszystkim, szafka RTV powinna współgrać z resztą pomieszczenia. Ta została zaprojektowana z myślą o telewizorze w salonie. Pojemne szafki pomieszczą także wiele naczyń, szkła i inne rzeczy, które mamy zwyczaj mieć pod ręką w salonie. Jedna szuflada została zamieniona na wnękę, w której można umieścić dekoder lub inny sprzęt potrzebny w okolicy telewizora. W bocznej szafce zmieści się też pokaźny barek. Domowy barek to idealna propozycja dla tych, którzy prowadzą bogate życie towarzyskie, a progi ich domu często przekraczają znajomi i przyjaciele, których chcą poczęstować wybornymi alkoholami. Szyba czarna jest przeźroczysta, by subtelnie prezentować zastawę.

  • witryna salon dębowa dziki dąb
  • komoda dziki dąb na wymiar RTV
  • Dębowa komoda RTV na wymiar dziki dąb

Przykładowa komoda RTV to tylko niewielka próbka naszych możliwości produkcji mebli. Zobacz inne wzory komody RTV lub zaproponuj nam zbudowanie mebla według Twojego wzoru

Wybór wysokości na której wieszamy telewizor, to sprawa bardzo indywidualna. Mebel RTV nie powinien być jednak zbyt wysoki, bo wówczas telewizor znajdzie się na nieodpowiedniej wysokości. Warto dopasować wysokość szafki pod telewizor do pozycji w jakiej będziemy go oglądać. Pamiętaj, że środek ekranu telewizora powinien znajdować się na wysokości oczu osoby siedzącej przed nim. Wpływa to na komfort oglądającego, ale również jego zdrowie.

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowedrewno dębowe/jesionowe
180/130/415500 zł7800 zł

Wykonujemy komody RTV w dowolnych wymiarach

Twarde lite drewno to surowiec charakteryzujący się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania. Dlatego do produkcji mebli w naszym zakładzie wybraliśmy tylko takie gatunki drewna.

Indywidualnie projektowane meble drewniane

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa witryna może powstać w każdym rodzaju drewna jakie używamy w naszym zakładzie: w drewnie dębowym (dzikimi bezsęcznym), bukowym, jesionowym oraz w orzechu amerykańskim i europejskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Każdy mebel produkujemy według indywidualnych ustaleń. Dopasowujemy wzór, wielkość, wyposażenie, wybarwienie i wszystkie inne potrzebne elementy. Zapraszamy do kontaktu.