Reading
Komoda bukowa RTV Almera 3S

Komoda bukowa RTV Almera  posiadająca trzy szuflady i wnękę. Niewielkie rozmiary komody sprawiają, że zmiana jej położenia nie staje się czynnością wymagającą dużej ilości czasu.  W wersji standardowej nasze meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

  • Komoda rtv
  • Komoda z drewna bukowego

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana komoda bukowa RTV Almera posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Szerokość: 180 cm
  • Wysokość: 40 cm
  • Głębokość: 40 cm

Właściwości drewna bukowego

Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda Almera może powstać również w drewnie dębowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

More Stories
Łóżko do sypialni
Łóżko drewniane – tapicerowane LK9