Czytam
Komoda dębowa z szybą czarną

Komoda dębowa z szybą czarną

komoda dziki dąb na wymiar RTV
komoda dziki dąb na wymiar RTV

Przede wszystkim, szafka RTV powinna współgrać z resztą pomieszczenia. Ta została zaprojektowana z myślą o telewizorze w salonie. Pojemne szafki pomieszczą także wiele naczyń, szkła i inne rzeczy, które mamy zwyczaj mieć pod ręką w salonie. Jedna szuflada została zamieniona na wnękę, w której można umieścić dekoder lub inny sprzęt potrzebny w okolicy telewizora. W bocznej szafce zmieści się też pokaźny barek. Domowy barek to idealna propozycja dla tych, którzy prowadzą bogate życie towarzyskie, a progi ich domu często przekraczają znajomi i przyjaciele, których chcą poczęstować wybornymi alkoholami. Szyba czarna jest przeźroczysta, by subtelnie prezentować zastawę.

  • witryna salon dębowa dziki dąb
  • komoda dziki dąb na wymiar RTV
  • Dębowa komoda RTV na wymiar dziki dąb

Przykładowa komoda RTV to tylko niewielka próbka naszych możliwości produkcji mebli. Zobacz inne wzory komody RTV lub zaproponuj nam zbudowanie mebla według Twojego wzoru

Wybór wysokości na której wieszamy telewizor, to sprawa bardzo indywidualna. Mebel RTV nie powinien być jednak zbyt wysoki, bo wówczas telewizor znajdzie się na nieodpowiedniej wysokości. Warto dopasować wysokość szafki pod telewizor do pozycji w jakiej będziemy go oglądać. Pamiętaj, że środek ekranu telewizora powinien znajdować się na wysokości oczu osoby siedzącej przed nim. Wpływa to na komfort oglądającego, ale również jego zdrowie.

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
180/130/41 5500 zł7800 zł

Wykonujemy komody RTV w dowolnych wymiarach

Twarde lite drewno stanowi surowiec o wyjątkowo wysokiej wytrzymałości na różnorodne uszkodzenia mechaniczne wynikające z długotrwałego użytkowania. Jego solidność i odporność czynią je idealnym materiałem do produkcji mebli, które mają sprostać intensywnemu użytkowaniu i jednocześnie zachować swój pierwotny, estetyczny wygląd na przestrzeni lat. W naszym zakładzie meblarskim postanowiliśmy skoncentrować się wyłącznie na takich gatunkach drewna, które spełniają najwyższe standardy wytrzymałości. To świadome wybory, które przekładają się na trwałość i solidność oferowanych przez nas mebli, zapewniając jednocześnie klientom pewność, że inwestują w produkty utrzymane w najwyższych standardach jakości.

Indywidualnie projektowane meble drewniane

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa witryna może powstać w każdym rodzaju drewna jakie używamy w naszym zakładzie: w drewnie dębowym (dzikimi bezsęcznym), bukowym, jesionowym oraz w orzechu amerykańskim i europejskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Każdy z naszych mebli jest wytworzony zgodnie z indywidualnymi ustaleniami klienta. Dopasowujemy wzór, rozmiar, wyposażenie, wybarwienie i wszystkie inne niezbędne elementy, aby stworzyć mebel idealnie spełniający oczekiwania i harmonizujący z charakterem danego wnętrza. Nasze podejście opiera się na tworzeniu unikalnych, spersonalizowanych rozwiązań, które doskonale odpowiadają potrzebom każdego klienta.

Zapraszamy do kontaktu, gdzie nasz zespół chętnie pomoże w opracowaniu projektu dopasowanego do Państwa preferencji i wymagań. Jesteśmy gotowi wysłuchać Państwa pomysłów, udzielić fachowej porady i zrealizować mebel marzeń, który nie tylko doskonale wpisuje się w konkretną przestrzeń, ale także odzwierciedla indywidualny styl życia. Wierzymy, że nasza elastyczność w dostosowywaniu mebli do unikalnych oczekiwań klientów sprawia, że każdy z naszych produktów staje się wyjątkowy, a proces tworzenia mebli staje się wyjątkowym doświadczeniem.