Czytam
Komoda bukowa RTV Almera 3S

Przede wszystkim, szafka RTV powinna współgrać z resztą pomieszczenia. Ta została zaprojektowana z myślą o telewizorze w sypialni. Pojemne szuflady pomieszczą bieliznę i inne rzeczy, które mamy zwyczaj mieć pod ręką w sypialni. Jedna szuflada została zamieniona na wnękę, w której można umieścić dekoder lub inny sprzęt potrzebny w okolicy telewizora. Pozostałe szuflady są bardzo pojemne i spokojnie mogą być wykorzystane jako bieliźniarka.

  • Komoda rtv
  • Komoda z drewna bukowego

Najbardziej optymalnym wyborem jest szafka pod telewizor o wysokości 50-60 cm. w sypialni może ona być jeszcze wyższa. Mebel nie powinien być jednak zbyt wysoki, bo wówczas telewizor znajdzie się na nieodpowiedniej wysokości. Warto dopasować wysokość szafki pod telewizor do pozycji w jakiej będziemy go oglądać. Pamiętaj, że środek ekranu telewizora powinien znajdować się na wysokości oczu osoby siedzącej przed nim. Wpływa to na komfort oglądającego, ale również jego zdrowie.

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
120/60/41 rama 2,5 cm 2200 zł2950 zł
120/60/41 rama 4 cm 2600 zł3700 zł
140/60/41 rama 2,5 cm 2500 zł3250 zł
140/60/41 rama 4 cm 3200 zł4200 zł

Wykonujemy komody RTV w dowolnych wymiarach

Twarde lite drewno to surowiec charakteryzujący się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania. Dlatego do produkcji mebli w naszym zakładzie wybraliśmy tylko takie gatunki drewna.

Indywidualnie projektowane meble drewniane

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda Almera może powstać w drewnie dębowym, bukowym, jesionowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.