Czytam
Zabudowa RTV według projektu

Zabudowa RTV według projektu

Telewizyjne meble dębowe kolor palisander
Telewizyjne meble dębowe kolor palisander

Meble RTV przede wszystkim powinny współgrać z resztą pomieszczenia. Niezwykle ważna podczas jej wyboru jest powierzchnia, jaką dysponujesz, miejsce gdzie będzie stał sprzęt i dodatkowe meble w tym pomieszczeniu. Zastanów się, czy interesuje Cię mebel, który będzie spełniał wyłącznie funkcję szafki pod telewizor czy chcesz przy okazji mieć dodatkową przestrzeń na wyeksponowanie książek, zdjęć czy miejsce do przechowywania różnych drobiazgów. Weź pod uwagę wszystkie sprzęty, które chcesz w szafce RTV umieścić. Planujesz urządzić w salonie prawdziwe kino domowe? Posiadasz odtwarzacz DVD? Amplituner? Kolekcję płyt z filmami? Funkcjonalna szafka pod telewizor powinna, bez trudu, pomieścić wszystkie niezbędne dodatki.

  • Telewizyjne meble dębowe kolor palisander
  • Komoda RTV dąb palisandrer
  • Zabudowa meblowa w salonie z drewna dębowego
  • meble dębowe do salonu

Firma meblowa EDAR proponuje swym klientom wielofunkcyjne meble RTV, które sprawdzą się zarówno w salonie jako komoda RTV, jak i w sypialni dla tych , którzy tam właśnie uwielbiają oglądać telewizor. Dopasujemy pozostałe elementy wyposażenia, by meble tworzyły jednolitą całość materiałową, kolorystyczną i stylową.

Produkujemy drewniane meble na wymiar dla Twojego domu

Piękne i ciekawe usłojenie  litego drewna sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Wybrane przez nas twarde gatunki drewna litego do produkcji mebli, cieszą się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiadają ona bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe.

Producent mebli drewnianych

Wykonujemy meble w drewnie bukowym, dębowym, jesionowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.