Stoliki kawowe drewniane

Producent drewnianych stolików kawowych 


Przedstawiamy Państwu drewniane stoliki kawowe wykonane przez producenta mebli – Firmę EDAR.

Aby nadać Twojemu salonowi wyjątkowy urok, mamy w naszej ofercie eleganckie stoliki kawowe z litego drewna różnych gatunków. To u nas wysokiej jakości wykonanie łączy się z inteligentnym i ponadczasowym designem – przekonaj się sam! Zapraszamy!

Jako producent stolików kawowych z drewna litego oferujemy Państwu szeroką gamę modeli wyróżniających się nowoczesnym wzornictwem. Mimo niedużych rozmiarów stolik kawowy jest ważnym elementem w wystroju wnętrza, ponieważ zazwyczaj jest on wyeksponowany w strefie wypoczynkowej. Nasi klienci mogą wybierać spośród prostych, klasycznych modeli, jak również propozycji nowoczesnych – wyposażonych w dodatkowe rozwiązania w postaci oryginalnych półek na gazety, przeszkleń czy szuflad do przechowywania drobiazgów. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie eksponują najpiękniejsze walory drewna i dostępne są w zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Dzięki temu z pewnością znajdą Państwo wśród nich stolik idealny do swojego salonu. Ustawiony przy fotelach i sofie doskonale sprawdzi się w serwowaniu napojów czy drobnych przekąsek przed telewizorem. 


Stoliki kawowe na zamówienie 

Jako producent drewnianych stolików kawowych mamy możliwość wykonania ich na zamówienie wg. projektu Klienta. 

Stoliki kawowy produkowane na wymiar

W naszej firmie tworzymy meble, dzięki którym wnętrza w Państwa domach staną się jeszcze bardziej przyjazne w użytkowaniu i komfortowe. Stawiamy przede wszystkim na jakość, bo tylko wyposażenie dobrej jakości gwarantuje długotrwałą satysfakcję z użytkowania. Szczególnie polecamy Państwu dębowe stoliki kawowe. Drewno dębowe jako rodzimy surowiec do produkcji mebli, cieszy się największym uznaniem w branży meblarskiej i często wybierane jest jako materiał do wyposażania wnętrz. Chcemy zwrócić Państwa uwagę również na stoliki kawowe z orzecha amerykańskiego, które stanowić będą ciekawa ozdobę każdego pomieszczenia. To ostatnio tak modne drewno naprawdę zasługuje na uwagę, dzięki pięknej barwie i wyjątkowemu rysunkowi.

Przedstawione tutaj modele stolików kawowych mamy nadzieję, że będą pomocne, by zaprojektować i stworzyć stolik kawowy idealny dla każdego klienta i dopasowany do osobistych gustów i wymagań. Dowolny wybór modelu, wielkości, rodzaju drewna, wybarwienia, rodzaju wykończenia powierzchni sprawia, że każdy stolik kawowy jest wyjątkowy i doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta.