Łóżka drewniane na zamówienie, Producent łóżek z drewna   

Firma EDAR to sprawdzony producent stylowych łóżek wykonanych z drewna dębowego i bukowego. Wykonujemy je z ogromną precyzją i zaangażowaniem, ponieważ wiemy, że łóżko to najważniejszy mebel w każdej sypialni. Spędzamy w nim niemalże 1/3 naszego życia. To ono odpowiada za jakość naszego snu, nocnego wypoczynku i regenerację sił. Kupując drewniane łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego walory estetyczne, ale również na to, czy jest wytrzymałe i wygodne.

Łóżko z drewna od producenta 

Łóżka drewniane gwarantują trwałość, wysoką jakość i komfort. Dodatkowym atutem mebli z drewna jest to, że pozostają na długo piękne i nigdy nie wychodzą z mody. Wykonane przez nas łóżka są eleganckie, stylowe, solidne. Doskonale sprawdzają się zarówno w prostych, nowoczesnych wnętrzach, jak i w ciepłych, przytulnych pomieszczeniach. Kochają je miłośnicy minimalistycznych rozwiązań, klasycznej elegancji i nostalgicznego retro.

Łóżko z drewna bukowego oraz dębowego od producenta

W naszej ofercie znajdą Państwo solidne łóżka dębowe, bukowe oraz orzechowe, które dzięki swym klasycznym liniom idealnie wpasują się w każde pomieszczenie. Wybór materiału, koloru i wielu innyh elementów pozostawiamy Państwu.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami łóżek drewnianych i mebli do sypialni. Jeżeli macie Państwo swój autorski pomysł na mebel – chętnie wykonamy jego projekt i wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

Jak wybrać idealne łóżko?

Wybór łóżka to sprawa bardzo indywidualna – jest wypadkową wielu czynników, wśród których znajduje się dopasowanie do gabarytów użytkowników, wymiary sypialni, a także jej wystrój i doskonałe właściwości pozwalające na zdrowy sen. Jak więc znaleźć idealne łóżko, które będzie odzwierciedleniem wszystkich naszych potrzeb? Jeśli trafiłeś na naszą stronę masz olbrzymie szanse na znalezienie właśnie takiego idealnego łóżka. Solidne łóżko z litego drewna , to gwarancja spełnienia wielu aspektów będących cechami tego idealnego łóżka. Edar jako producent łóżek drewnianych oferuje szeroki wybór możliwości kreacji własnego idealnie dopasowanego mebla. Wykonujemy łóżka z wielu gatunków drewna, w dowolnych wymiarach, wybarwieniach, tapicerkach..... Projektujemy każde łóżko indywidualnie.

Nie zwlekaj z kontaktem z naszą firmą, chętnie pomagamy w wyborze.