Łóżka drewniane na zamówienie, Producent łóżek z drewna   

Firma EDAR to sprawdzony producent stylowych łóżek wykonanych z drewna dębowego i bukowego. Wykonujemy je z ogromną precyzją i zaangażowaniem, ponieważ wiemy, że łóżko to najważniejszy mebel w każdej sypialni. Spędzamy w nim niemalże 1/3 naszego życia. To ono odpowiada za jakość naszego snu, nocnego wypoczynku i regenerację sił. Kupując drewniane łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na jego walory estetyczne, ale również na to, czy jest wytrzymałe i wygodne.

Łóżko z drewna od producenta 

Łóżka drewniane gwarantują trwałość, wysoką jakość i komfort. Dodatkowym atutem mebli z drewna jest to, że pozostają na długo piękne i nigdy nie wychodzą z mody. Wykonane przez nas łóżka są eleganckie, stylowe, solidne. Doskonale sprawdzają się zarówno w prostych, nowoczesnych wnętrzach, jak i w ciepłych, przytulnych pomieszczeniach. Kochają je miłośnicy minimalistycznych rozwiązań, klasycznej elegancji i nostalgicznego retro.

Łóżko z drewna bukowego oraz dębowego od producenta

W naszej ofercie znajdą Państwo solidne łóżka dębowe, bukowe oraz orzechowe, które dzięki swym klasycznym liniom idealnie wpasują się w każde pomieszczenie. Wybór materiału, koloru i wielu innyh elementów pozostawiamy Państwu.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami łóżek drewnianych i mebli do sypialni. Jeżeli macie Państwo swój autorski pomysł na mebel – chętnie wykonamy jego projekt i wycenę. Zapraszamy do kontaktu.