Meble na wymiar , meble według indywidualnych projektów

Oferujemy o wiele więcej niż meble stworzone według standardowych wzorów i wymiarów. Produkujemy meble nie tylko według własnych projektów, ale też według projektów klientów.

Współpracując z nami, możesz urządzić wnętrza w sposób, o jakim zawsze marzyłeś. Bez względu na to, czy masz maleńkie mieszkanko, czy może szukasz czegoś, co mogłoby nadać charakteru dużym, otwartym przestrzeniom. Potrzebna Ci funkcjonalna szafa do sypialni? Zrobimy ją dla Ciebie. Zawsze chciałeś mieć bibliotekę i półki pełne książek? Nie musisz dłużej odkładać takich projektów. Dopasujemy meble do danego wnętrza, dobierając odpowiednie kolory i wzory.

Firma Edar proponuje swoim klientom usługę produkcji mebli drewnianych według indywidualnych projektów, mebli niepowtarzalnych stworzonych z uwzględnieniem wszystkich wymagań i upodobań każdego klienta. W tym wieloetapowym procesie wielokrotnie nasi pracownicy wsłuchują się w słowa klientów, by zaproponować im najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

W pierwszym etapie na podstawie wskazówek klientów rysujemy szkic i przedstawiamy kilka możliwych rozwiązań oraz kalkulacji mebli. Cena mebli drewnianych zależy od rodzaju drewna, grubości  użytego materiału, rodzaju użytej klejonki, jakości zastosowanych okuć meblowych i wielu innych elementów.

Następnie wysyłamy próbki kolorów drewna, by ułatwić wybór kolorystyki mebli. Klient może wysłać do nas zdjęcie mebli lub elementów wystroju, do którego mamy dopasować kolorystykę mebli. Oprócz kolorów z wzornika możemy dobrać kolor na indywidualne życzenie. Wykonujemy próbki, wysyłamy do klienta i po ostatecznym zaakceptowaniu wszystkich szczegółów projektu przystępujemy do produkcji mebli. Proces produkcji trwa około 4-6tygodni.

Zamówiłam wyłącznie przez Internet i telefon meble, których nigdy na żywo nie widziałam. Natychmiast do mnie oddzwoniono, ustalono szczegóły zamówienia, doradzono w wątpliwościach co do drewna, a następnie przesłano próbkę wybranego przeze mnie koloru na brzozowej desce. Meble przyjechały w dogodnym dla mnie terminie, zapakowane starannie i w stanie idealnym. Po odpakowaniu okazało się, że wyglądają lepiej niż w moich wyobrażeniach. Jestem bardzo zadowolona i firmę Edar będę polecać każdemu, kto pragnie mebli niekonwencjonalnych, eleganckich, dostosowanych do własnych indywidualnych gustów oraz potrzeb. Ta firma ma przyszłość, bo na rynku pozostają najlepsi, rzetelni i uczciwi.

Katarzyna Wyrwas

Po tym czasie meble są zabezpieczane do transportu i dostarczane w wybrany przez klienta sposób. Wysyłamy meble do klientów w całej Polsce, a także do wielu innych krajów w Europie. Największym naszym odbiorcą od ponad 20-tu lat jest  wymagający klient niemiecki. Jednak od kilku lat obserwujemy coraz większe zainteresowane meblami wykonanymi z litego drewna w Polsce.  Współczesny klient lubi być traktowany wyjątkowo i chce otrzymać produkt najwyższej jakości. Nasze domy i mieszkania są dla nas nie tylko sypialnią, ale miejscem bardzo ważnym, gdzie chowamy się przed zgiełkiem dnia codziennego i w miłej rodzinnej atmosferze wypoczywamy. Dlatego dobór mebli i użytych do ich produkcji materiałów jest taki ważny.

Oferta mebli drewnianych firmy Edar spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jeśli szukacie Państwo mebli drewnianych do swojego domu zapraszamy do kontaktu z nami, służąc swoim wieloletnim doświadczeniem chętnie pomożemy stworzyć produkt spełniający oczekiwania.

Lubię naturalne drewno i marzyłam o takich meblach. Obawiałam się, że będą trudne w utrzymaniu, szczególnie drewniany blat, ale polecono mi wykończenie w naturalnym wosku i jestem bardzo zadowolona. Co kilka miesięcy przecieram blat woskiem i znowu wygląda jak nowy. Jestem bardzo zadowoloną klientką i polecam firmę Edar.

Monika Borowy


Zobacz nasze poradniki: