Regał kredens meble biurowe
Regał kredens meble biurowe

Producent mebli z drewna na zamówienie

Firma Edar proponuje swoim klientom usługę produkcji mebli drewnianych według indywidualnych projektów. Pozwala to na idealne dopasowanie odpowiedniego sprzętu do wyposażenia konkretnego wnętrza. Meble drewniane na wymiar sprawdzają się doskonale przede wszystkim wszędzie tam, gdzie pojawiają się nietypowe wnęki i załamania. Nasze usługi pozwalają na perfekcyjne dopasowanie danego produktu do wymiarów pomieszczenia i jeszcze lepsze zagospodarowanie jego powierzchni.

Firma EDAR to producent mebli – z nami zaprojektują Państwo meble idealnie dopasowane!

zabudowa z drewna do biblioteki domowej
zabudowa z drewna do biblioteki domowej

Współpracując z nami, mogą Państwo urządzić wnętrza w sposób, o jakim zawsze Państwo marzyli. Bez względu na to, czy chodzi o maleńkie mieszkanko, czy może szukają Państwo czegoś, co mogłoby nadać charakteru dużym, otwartym przestrzeniom. Potrzebna jest funkcjonalna szafa do sypialni? Zrobimy ją dla Państwa. Zawsze chcieli Państwo mieć bibliotekę i półki pełne książek? Dzięki nam nie trzeba dłużej odkładać takich projektów. Dopasujemy meble do danego wnętrza, dobierając odpowiednie kolory i wzory.

Meble z drewna na zamówienie

masywne łóżko z drewna bukowego
masywne łóżko bukowe

Firma Edar proponuje swoim klientom usługę produkcji mebli drewnianych według indywidualnych projektów. Mowa tu o sprzętach niepowtarzalnych stworzonych z uwzględnieniem wszystkich wymagań i upodobań każdego klienta, produktach na wymiar dopasowanych do wnęk i wielkości pomieszczeń. W tym wieloetapowym procesie wielokrotnie nasi pracownicy wsłuchują się w słowa klientów, by zaproponować im najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

projekt mebli
projekt mebli

W pierwszym etapie na podstawie wskazówek klientów rysujemy szkic i przedstawiamy kilka możliwych rozwiązań oraz kalkulacji mebli. Cena mebli drewnianych zależy od rodzaju drewna, grubości  użytego materiału, rodzaju klejonki, jakości zastosowanych okuć meblowych i wielu innych elementów. Wszystkie te elementy ustalamy na tym etapie.

Meble z drewna – kolory na zamówienie

Następnie wysyłamy próbki kolorów drewna, by ułatwić wybór kolorystyki mebli. Klient może wysłać do nas zdjęcie mebli lub elementów wystroju, do którego mamy dopasować kolorystykę mebli. Oprócz kolorów z wzornika możemy dobrać kolor na indywidualne życzenie. Wykonujemy próbki, wysyłamy do klienta i po ostatecznym zaakceptowaniu wszystkich szczegółów projektu przystępujemy do produkcji mebli. Proces produkcji mebli trwa około 6-8 tygodni.

meble łazienkowe dąb bielony
meble łazienkowe dąb bielony

Po tym czasie meble są zabezpieczane do transportu i dostarczane w wybrany przez klienta sposób. Wysyłamy meble do klientów w całej Polsce, a także do wielu innych krajów w Europie. Największym naszym odbiorcą od ponad 20-tu lat jest wymagający klient niemiecki. Jednak od kilku lat obserwujemy coraz większe zainteresowane meblami wykonanymi z litego drewna w Polsce.  Współczesny klient lubi być traktowany wyjątkowo i chce otrzymać produkt najwyższej jakości. Domy i mieszkania są nie tylko sypialnią, ale miejscem bardzo ważnym, gdzie chowamy się przed zgiełkiem dnia codziennego i w miłej rodzinnej atmosferze wypoczywamy. Dlatego dobór mebli i użytych do ich produkcji materiałów jest taki ważny.

Oferta mebli drewnianych firmy Edar spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Jeśli szukają Państwo mebli drewnianych do swojego domu, zapraszamy do kontaktu z nami. Służąc swoim wieloletnim doświadczeniem, chętnie pomożemy stworzyć produkt spełniający oczekiwania.

Dlaczego warto postawić na meble na wymiar?

Meble na wymiar pozwalają na zagospodarowanie nawet najtrudniejszych przestrzeni. Sprawdzają się one doskonale przede wszystkim w sytuacji, gdy zamierzają Państwo umieścić je we wnękach. Pozwalają na ich całkowite wypełnienie, tworząc dodatkowe miejsce do przechowywania. Takie rozwiązanie sprawia, że cała aranżacja prezentuje się kompletnie i estetycznie. Tworzymy meble idealnie dopasowane do potrzeb danego klienta, co pozwala na ich wkomponowanie w nawet najbardziej nietypowe wnętrza. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Mowa tu zarówno o dokładnych wymiarach, jak i zastosowanym gatunku drewna oraz ewentualnych zdobieniach. Na takie rozwiązanie często decydują się osoby, które chcą skompletować cały zestaw produktów idealnie spójnych ze sobą pod względem designu.

Produkujemy zarówno krzesła, jak i komody, stoły czy regały drewniane na wymiar. Możemy stworzyć kompleksowe wyposażenie salonu, sypialni czy gabinetu. Staramy się działać jak najszybciej, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu – z chęcią ustalimy szczegóły zlecenia i wybierzemy najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci tak opisują współpracę z nami.

Zamówiłam wyłącznie przez internet i telefon meble, których nigdy na żywo nie widziałam. Natychmiast do mnie oddzwoniono, ustalono szczegóły zamówienia, doradzono w wątpliwościach co do drewna, a następnie przesłano próbkę wybranego przeze mnie koloru na brzozowej desce. Meble przyjechały w dogodnym dla mnie terminie, zapakowane starannie i w stanie idealnym. Po odpakowaniu okazało się, że wyglądają lepiej niż w moich wyobrażeniach. Jestem bardzo zadowolona i firmę Edar będę polecać każdemu, kto pragnie mebli niekonwencjonalnych, eleganckich, dostosowanych do własnych indywidualnych gustów oraz potrzeb. Ta firma ma przyszłość, bo na rynku pozostają najlepsi, rzetelni i uczciwi.