Reading
Komody bukowe RTV Madras

Firma EDAR oferuje swym klientom wielofunkcyjne komody bukowe RTV z kolekcji Madras, które znajdą swe zastosowanie zarówno w salonie jako komody RTV jak i w sypialni, gdzie będą mogły pełnić funkcję stylowych szafeczek, mieszczących w sobie wiele drobiazgów. W wersji standardowej nasze meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

  • komoda rtv
  • Komoda z drewna bukowego
Drewnoprzykładowe wymiary Wysokość 40, szerokość 200, głębokość 41 <cm>
Buk1950zł
Dąb/ Jesion2600zł
Orzech amerykański3900zł

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowane komody bukowe RTV posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Zgodnie z Państwa życzeniem te przykładowe komody bukowe RTV mogą powstać w drewnie dębowym, bukowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

 

More Stories
Witryna narożna
Witryna narożna drewniana