Czytam
Komody bukowe RTV Madras
komoda bukowa drewniana RTV
komoda bukowa drewniana RTV

Firma EDAR oferuje swym klientom wielofunkcyjne komody bukowe RTV z kolekcji Madras, które znajdą swe zastosowanie zarówno w salonie jako komody RTV jak i w sypialni, gdzie będą mogły pełnić funkcję stylowych szafeczek, mieszczących w sobie wiele drobiazgów. W wersji standardowej nasze meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

  • komoda bukowa drewniana RTV
  • komoda-rtv dwie duże szuflady
  • Komoda z drewna bukowego
  • duża drewniana komoda rtv
  • komodaRTV bukowa drewniana
  • rtv-buk-rustikal
  • rtvdrewniana duża-szuflada

Przykładowy cennik komodyRTV

Wysokość 40cm szerokość 200 głębokość 41cm

Drewnobez szuflad Jedna szufladaDwie szufladay
Buk 2700zł3060zł2900zł
Dąb/ Jesion3480zł4080zł3800zł
Orzech amerykański5640zł6010zł6480zł

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowane komody bukowe RTV posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Produkujemy meble na wymiar

Zgodnie z Państwa życzeniem te przykładowe komody bukowe RTV mogą powstać w drewnie dębowym, bukowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.