Reading
Komoda dębowa RTV 2D
Komoda RTV z drewna dębowego
Komoda RTV z drewna dębowego

Komoda dębowa RTV 2D

Prezentujemy Państwu bardzo praktyczną komodę RTV, posiadającą trzy lub dwie półeczki oraz dwie pojemne szafki zamykane drewnianym drzwiami. Dzięki takiej kombinacji różnego rodzaju schowków, pomieszczenie sprzętu elektronicznego w pobliżu telewizora nie stanowić będzie najmniejszego problemu.

  • Komoda RTV z drewna dębowego
  • Komoda rtv dębowa kolor naturalny
  • komoda
  • Komoda rtv dębowa
  • meble do salonu

Przedstawiamy cennik Komody Queen 2D

WymiarDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański
s150cm w90cm g50cm1800zł.2400zł.3400zł.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana komoda dębowa RTV  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.

Produkujemy meble drewniane RTV na indywidualne zamówienia

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda dębowa RTV może zostać wykonana  w drewnie  bukowym, dębowym lub jesionowym. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Queen, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
Krzesła do restauracji
Krzesło bukowe KR-1