Czytam
Komody RTV drewniane Madras
komoda 4

Eleganckie komody  RTV drewniane  Madras posiadają specjalne otwory na kable, jest to bardzo pomocne, jeśli komoda ma pełnić typową dla komody RTV funkcje. Sześć półeczek, z tego dwie odkryte to praktyczność w każdym calu. W wersji standardowej nasze meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

  • komoda drewniana rtv
  • szafa rtv

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowane komody RTV drewniane posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Przykładowy cennik komód RTV Madras

Drewno Wysokość 50 , szerokość 150, głębokość 41 <cm>
Buk 2300zł
Dąb/ Jesion3500zł
Orzech amerykański5650zł

Komody RTV drewniane Madras w całości wykonane są z litego drewna, plecy mebli to sklejka drewniana. Twarde drewno, które wybieramy do produkcji mebli, cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Produkujemy meble według indywidualnych projektów

Zgodnie z Państwa życzeniem te przykładowe Meble RTV może zostać wykonana w drewnie dębowym, bukowym, jesionowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

 Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madras jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.