Czytam
Komoda dębowa RTV 2S
komoda 10
rtv szafka

Wykonana w minimalistycznym stylu komoda dębowa RTV 2S przynależąca do kolekcji Almera, posiada dwie funkcjonalne szuflady oraz dwie pojemne wnęki, które pomieszczą z pewnością wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

  • komoda 10
  • komoda z drewna bukowego
  • Komoda z drewna bukowego

Przykładowy cennik komód drewnianych Almera

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
140/50/41 rama 2 cm dwie szuflady2600 zł3550 zł
140/50/41 rama 4 cm dwie szuflady 3300 zł4600 zł
180/50/41 rama 2 cm trzy szuflady 3200 zł4250 zł
180/50/41 rama 4 cm trzy szuflady 3900 zł5350 zł

Komoda na sprzęt RTV powinna być solidna i trwała. Tylko odpowiednio sztywna konstrukcja mebla zapewni bezpieczeństwo naszego cennego sprzętu. Jeśli masz solidnych rozmiarów telewizor, na ten aspekt zwróć szczególną uwagę. Ciężki sprzęt może bowiem wygiąć lub uszkodzić słabej jakości mebel. Dlatego najlepszym wyborem są właśnie drewniane szafki pod telewizor, które przy okazji dodadzą wnętrzu smaku i szlachetności. Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, prowadnice i okucia meblowe, to od tych elementów zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Meble produkowane w naszym zakładzie wyposażamy w nowoczesne systemy marki blum.

Edar- to producent mebli

Piękne i ciekawe usłojenie litego  drewna dębowego czy bukowego sprawia, że mebel z naturalnego litego drewna jest ozdobą salonu.

Produkujemy meble na wymiar

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda RTV może być wykonana w innych wymiarach i dowolnych kolorach. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.