Reading
Komoda dębowa RTV 2S

Wykonana w minimalistycznym stylu komoda dębowa RTV 2S przynależąca do kolekcji Almera, posiada dwie funkcjonalne szuflady oraz dwie pojemne wnęki, które pomieszczą z pewnością wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

  • komoda z drewna bukowego
  • Komoda z drewna bukowego

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana Komoda dębowa RTV 2S posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.  W wersji standardowej nasze meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

Wymiary:

  • Szerokość: 150 cm
  • Wysokość: 40 cm
  • Głębokość: 40 cm

Właściwości drewna dębowego

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda dębowa RTV 2S może zostać wykonana również w bukowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

More Stories
najtańszy stelaż
Stelaż sosnowy