Meble drewniane dla całego domu

Produkujemy funkcjonalne i ergonomiczne meble z litego drewna do wielu pomieszczeń zarówno w naszych domach jak i wnętrzach użyteczności publicznej. Oferujemy pełną usługę od projektu do montażu.Dobieramy odpowiedni gatunek drewna do roli jaką ma pełnić mebel.

Tworzymy funkcjonalne i ergonomiczne meble z litego drewna do wielu pomieszczeń zarówno w naszych domach jak i wnętrzach użyteczności publicznej. 

Produkowane  przez nas meble to przede wszystkim meble z litego drewna. Używamy do produkcji mebli drewna dębowego, jesionowego, bukowego, jak również orzecha amerykańskiego. W niektórych sytuacjach wykonujemy także meble z drewna teakowego, iroko lub innego egzotycznego drewna w zależności od potrzeb klienta. 

Produkujemy meble drewniane do wielu pomieszczeń, spełniające swe odrębne zadania ale i cieszące oczy, i tworzące niepowtarzalną atmosferę. 


Produkcja mebli drewnianych to coś, na czym znamy się naprawdę dobrze.

Meble z litego drewna to wiele możliwości konfiguracyjnych

Meble drewniane są zarówno eleganckie, jak i funkcjonalne, wprowadzają do wnętrza wyjątkową, przytulną atmosferę pełną ciepła i elegancji, sprawdzają się w wielu rolach, są wytrzymałe na wiele szkodliwych czynników. Jednocześnie drewniane meble to rozwiązanie solidne, masywne, dające poczucie stabilności, wygodne w użytkowaniu i po prostu bardzo praktyczne.

Produkcja mebli drewnianych to coś, na czym znamy się naprawdę dobrze. Oferujemy pełną usługę, wykonanie pomiaru, projektu i stworzenie mebli według indywidualnych potrzeb. Współpracujemy z wieloma projektantami wnętrz. Dostarczamy meble na terytorium całej Europy.

Stosujemy dobrze selekcjonowane materiały, wysokiej jakości okucia meblowe renomowanych europejskich firm, mamy pokoleniowe doświadczenie w produkcji mebli, chętnie służymy swoim doświadczeniem, by meble stworzone przez nas były dla naszych klientów osobiste, wyjątkowe, tworzące niepowtarzalną atmosferę.