Czytam
Komoda drewniana na nózkach

Komoda drewniana na nózkach

komoda rtv dąb naturalny woskowany
komoda rtv na wymiar dąb naturalny woskowany

Ręcznie wykonane meble RTV na zamówienie!

Ta komoda to kolejna propozycja mebla na sprzęt radiowo telewizyjny, Z przyjemnością prezentujemy Wam naszą najnowszą kolekcję mebli dębowych. Dziś chcemy podzielić się z Wami naszą wyjątkową propozycją – komodą RTV na stylowych, skośnych i wysokich nóżkach, z bardzo ciekawym zafrezowaniem boków mebla w skos .To przede wszystkim ta piękna , prosta rama, która przykuwa uwagę swoją skośną krawędzią. Nadaje to komodzie niepowtarzalnego designu i elegancji, która doskonale wpisze się w każde wnętrze.

  • debowa rtv na wymiar
  • rtv drewniana dąb naturalny
  • komoda rtv dąb naturalny woskowany
  • komoda dębowa na nózkach
  • komoda rtv dąb naturalny
  • mebel rtv projekt dąb naturalny
  • rtv dąb naturalny komoda
  • debowa rtv na wymiar z szufladą
  • szafka rtv dąb naturaln
  • szafka rtv dębowa naturalny

Jeśli jesteście poszukiwaczami praktycznych rozwiązań na przechowywanie sprzętu RTV, ta komoda doskonale spełni Wasze oczekiwania. Zawiera ona jedną solidną szufladę na dole, w której możecie bezpiecznie przechowywać potrzebne akcesoria. Dodatkowo, nad szufladą znajduje się otwarta półka, idealna na sprzęt RTV, który chcecie mieć zawsze pod ręką.

Przykładowy cennik komody RTV

WymiarDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweorzech amerykański
s150cm w55cm g40cm
Nózki mebla 15cm
3000zł.4200zł.5900zł.

Meble drewniane na wymiar

Nasza firma rozumie, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta. Dlatego też oferujemy meble drewniane na zamówienie, dostosowane do Waszych unikalnych preferencji. Możecie samodzielnie wybrać rodzaj drewna, wymiary, kolor oraz wykończenie drewna, ilość szuflad kształt aby mebel idealnie wpasował się w Wasze wnętrze i spełniał Wasze oczekiwania. Możemy w tym samym stylu zaprojektować także ine meble do Twojego domu.

Meble z drewna litego – naturalne piękno!

Wybór wybarwienia drewna jak i rodzaju wykończenia powierzchni mebla nie ma wpływu na jego cenę. Na podstawie zdjęć wzorników kolorystycznych prosimy o wybranie kilku odpowiednich kolorów, które następnie wyślemy na małych kawałkach drewna, by mogli Państwo dokonać jak najlepszego wyboru koloru mebli.

Jeśli chcielibyście poznać więcej szczegółów na temat naszej oferty, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego lub wizyty w naszym zakładzie w Zembrzycach Jesteśmy gotowi spełnić Wasze marzenia o idealnych, drewnianych meblach!