Czytam
Narożna komoda RTV
Komoda RTV z drzewa bukowego

Narożna komoda RTV jest idealnym rozwiązaniem dla problemów wynikających z byt małego metrażu pomieszczenia w którym chcemy umieścić telewizor. Ta prosta i mała szafka RTV, wykonana z solidnego i trwałego drewna bukowego lub dębowego posiadającą również pojemną szufladę uatrakcyjni salon nawet najmniejszych wymiarów.

  • Komoda RTV z drzewa bukowego
  • Narożna komoda RTV
  • Wymiary narożnej komody RTV

Przykładowy cennik komody narożnej RTV

Komoda Narożna RTVDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionowe
Wysokośc 57 cm jedna szuflada
bok długości 80cm
2020 zł2860 zł

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana narożna komoda RTV posiada szufladę mocowaną przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Meble wykonujemy z litego drewna

Narożna komoda RTV w całości wykonana została z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Projektujemy meble na wymiar

Zgodnie z Państwa życzeniem te przykładowa narożna komoda RTV może powstać również w drewnie dębowym. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.