Czytam
Drewniane komody RTV Almera 2S
komoda z drewna bukowego

Wykonane w minimalistycznym stylu drewniane komody RTV Almera 2S  posiadają dwie funkcjonalne szuflady oraz jedną pojemną wnękę, która pomieści z pewnością wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. W wersji standardowej nasze meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

  • komoda z litego drewna
  • komoda z drewna bukowego
  • Komoda wymiary

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowane komody drewniane RTV posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Cennik mebli

Drewnoprzykładowe wymiary Wysokość 43 , szerokość 180, głębokość 41 <cm>
Buk 2300zł
Dąb/ Jesion3100zł
Orzech amerykański4750zł

Drewniane komody RTV Almera 2S mogą być wykonane zostały w litym drewnie bukowym, dębowym, jesionowym. Surowce te cechuje bardo duża odporność na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania. Wybieramy do produkcji, twarde drewno

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą kolekcji Almera jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.