Producent krzeseł do restauracji 


Jakie powinno być to idealne krzesło do restauracji lub baru?

Z pewnością solidne, wytrzymałe, a jednocześnie znakomicie się prezentujące i pozwalające na intensywne użytkowanie przez naprawdę długi czas. I takie właśnie są drewniane krzesła do restauracji, jakie proponujemy w naszej bogatej ofercie. Jako producent krzeseł z wieloletnim doświadczeniem oferujemy krzesła przystosowane do dużych obciążeń we wnętrzach użyteczności publicznej.


Krzesła restauracyjne, klasyczne, jak i utrzymane w nowoczesnym stylu, w całości drewniane jak i tapicerowane, a także funkcjonalne dopasowane stylem hokery – wszystkie proponowane przez nas rozwiązania gwarantują najwyższa jakość i estetykę idealnie komponującą się z aranżacją każdego lokalu. Posiadamy także w ofercie krzesła sztaplowane.

Producent krzeseł do restauracji 

Jeśli poszukują Państwo funkcjonalnych, a jednocześnie stylowych rozwiązań dla swojej restauracji, baru lub pubu, proponujemy sięgnąć po nasze krzesła barowe. Solidność i wytrzymałość gwarantujące możliwość użytkowania przez długi czas oraz inspirujący styl i wysoka estetyka wykonania – tak krótko można podsumować każde oferowane przez nas krzesło barowe.


Proponujemy krzesła drewniane z wielu gatunków drewna , w tym solidne i wytrzymałe krzesła dębowe, bukowe oraz w wersji z orzecha amerykańskiego. W tej kategorii produktów znajdą Państwo także krzesła tapicerowane skórą, ekoskórą lub dowolnie wybranym materiałem. Dobieramy materiał do wymagań projektowych, dopasujemy klasę ścieralności, trwałości koloru czy niepalności. Pragniemy dostarczać jedynie najlepszych rozwiązań i produktów, które w pełni odpowiadają potrzebom naszych Klientów. Dlatego w przypadku realizacji dużych zamówień, oferujemy również możliwość wykonania krzeseł na podstawie indywidualnych projektów, także z innych gatunków drewna. Współpracujemy z projektantami, by utworzyć produkt nie tylko designerski ale równiej o trwałej i wytrzymałej konstrukcji.

Krzesła do restauracji na zamówienie

Krzesła restauracyjne, jakie proponujemy w naszej ofercie, to szerokie możliwości w zakresie zindywidualizowania produktu, jaki finalnie znajdzie się w Państwa lokalu. Poza wyborem rodzaju drewna i jego wybarwienia, mogą Państwo także skorzystać z opcji wyboru tapicerki i wykończenia.