W kategorii KOLEKCJE odnaleźć mogą Państwo meble pogrupowane ze względu na różnego rodzaju właściwości i cechy charakterystyczne.

Przykładowo cechą charakterystyczną Kolekcji mebli drewnianych Almera jest rama z pełnego litego drewna grubości 4 lub 2,5cm okalająca cały mebel. Wzdłuż ramy mebli zrobione jest także zagłębienie szerokości 2cm, które oprócz wizualnych zalet, spełnia także rolę szczeliny dylatacyjnej zabezpieczającej mebel przed odkształceniami w czasie jego naturalnej pracy. Kolekcja Queen, w której meble są wkomponowane w szeroką na 6cm ramę jak w obrazie. Meble te stoją na cokole, który jest cofnięty pod mebel, zatem niewidoczny. Meble Gallant za to mają cokół wyeksponowany, ozdobne frezowania blatów i szuflad. Meble z kolekcji Toll stoją zaś na wysokich nóżkach.

Pragniemy przypomnieć w tym miejscu, że meble drewniane dostępne w naszym zakładzie są w większości produkowane na indywidualne zamówienie, więc możecie Państwo wybierając meble dla siebie dowolnie mieszać elementy wchodzące w skład danej kolekcji i utworzyć swój indywidualny komplet mebli drewnianych.komoda dębowa
jadalnia z drewna litego