Czytam
Bukowa komoda RTV
bukowa komoda RTV
komoda RTV dwie szuflady drewno lite

Komoda RTV z litego drewna z dwoma szufladami

Komoda RTV prezentowana tutaj posiada dwie szuflady, z których jedna jest bardzo głęboka , a druga płytsza. Lite drewno grubości ok 2- 2,5cm jest wykorzystane do budowania tych solidnych mebli. Podstawą komody może stać się cokół, lecz to tylko jedna z naszych propozycji. Komoda może być osadzona na nóżkach drewnianych lub metalowych. Wybór jest bardzo szeroki. Każdy mebel projektujemy według wymagań klienta i tworzymy indywidualny projekt.

  • komoda drewniana rtv
  • komoda rtv
  • komoda RTV z litego drewna
  • komoda RTV z litego drewna
  • meble z litego drewna
  • bukowa komoda RTV

Wszystkie szuflady meblowe wyposażone są w okucia firmy blum z cichym domykaniem. Dzięki temu działają niezawodnie, delikatnie i cicho. To od tych technicznych elementów w dużej mierze zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szuflad i drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowany tutaj mebel posiada uchwyty metalowe, za które lekko pociągamy szufladę by ją otworzyć. Popychając w celu zamknięcia nie słyszymy żadnego trzasku, tylko ciche, powolne domykanie. Montujemy uchwyty wszystkie dostępne na rynku z akcesoriami meblowymi. Ich szeroki wybór to dodatkowy element personalizacji produktu.

Przykładowy cennik komód drewnianych

wysokość 50cm, głębokośc 41cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweorzech amerykański
s180cm dwie szuflady2220zł.2890zł.4800zł.
sz 150cm dwie szuflady2050zł2650zł4400zł

Produkujemy meble z litego drewna

Lite twarde drewno, to materiał idealny na meble do salonu. Tworząc z tak pięknego materiału element wyposażenia twojego salonu, nie potrzebujesz wielu ozdobników, by salon wyglądał pięknie i elegancko.

Meble drewniane na wymiar

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa bukowa komoda RTV może zostać wykonana również w drewnie dębowym . Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madryt jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.