Meble kuchenne - producent - producent mebli kuchennych z drewna

W ofercie naszej firmy nie funkcjonuje pojęcie mebli standardowych – wszystkie realizacje wykonywane są na zamówienie. Nie proponujemy mebli gotowych, aby nie ograniczać wizji projektowych czy też naszych możliwości zrealizowania nietypowych zleceń. Maksymalnie wykorzystujemy przestrzeń, funkcjonalność i ergonomia, to podstawa.

Wykonanie mebli kuchennych na wymiar dużego zaangażowania w przygotowanie indywidualnego projektu, dopasowanie wyposażenia ale w zamian mamy wpływ na każdy element w naszej kuchni. Możemy dokładnie przemyśleć każdy detal.


producent mebli kuchennych z drewna

Producent mebli kuchennych z drewna

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie - meble tworzymy tak, aby były idealnie dopasowane do rozmiarów i charakteru kuchni i całego mieszkania, czy domu. Zamówić u nas można nie tylko meble do kuchni ale również kompleksowe wyposażenie wszystkich pomieszczeń domu. Meble tworzymy z naturalnych materiałów,  oraz wykorzystujemy najlepsze na rynku akcesoria meblowe dzięki czemu, tworzymy meble ekologiczne, bez zawartości szkodliwego dla zdrowia formaldehydu, a posiadające nowoczesne rozwiązania funkcjonalne.
Elegancja i trwałość

Meble wykonane z litego drewna, to nie tylko wykorzystanie ekologicznych i nieszkodliwych materiałów. Lite drewno to przede wszystkim estetyka i trwałość. Dzięki zastosowaniu odpowiednich dodatków, uzyskujemy wysoką elegancję wnętrza z zachowaniem klasycznego wyglądu drewna. Dzięki temu, że każdy element drewniany jest niepowtarzalny, każdy nasz projekt jest dla nas wyjątkowy. W parze z pięknym wystrojem idzie oczywiście wytrzymałość. Meble drewniane charakteryzują się wysoką twardością, a niektóre gatunki także odpornością na wilgoć. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobra kuchnia jest inwestycją na lata, z tego powodu oferujemy wybór najtwardszych gatunków drewna, w celu gwarancji wysokiej jakości wykonania.

Gwarancja jakości

Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy drewno bukowe, dębowe i jesionowe, ze względu na ich wspaniałe właściwości mechaniczne. Pozwala nam to na wykonanie estetycznych i trwałych mebli, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, o które w kuchni nie jest trudno. Aby mieć pewność, że nasze produkty satysfakcjonujące do wykończenia projektów wykorzystujemy okucia i inne elementy metalowe o najwyższej jakości wykonania. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu dodatków do litego drewna, można uzyskać staromodny, klasyczny lub nowoczesny wygląd wnętrza.