Kuchnie z drewna - Stoły i szafki drewniane

Elegancka nowoczesna kuchnia z jadalnią

Elegancka nowoczesna kuchnia połaczona z jadalnią

Kredens z drewna bukowego

Kredens z litego drewna – Odrobina rustykalności w nowoczesnym wydaniu.

Nasza porcelana, kryształy, szkło zasługują na właściwą ekspozycję. Lubimy się otaczać naturalnymi i ekologicznymi przedmiotami, dlatego kredens wykonany w całości z litego drewna bukowego, to doskonały wybór na mebel do jadalni, czy kuchni, gdzie przygotowujemy i spożywamy posiłki.

Mebel został zabezpieczony woskiem, który nie tylko konserwuje i zabezpiecza drewno ale także podkreśla jego rysunek, strukturę i naturalne piękno.

Meble do kuchni z drewna bukowego

Meble kuchenne wymieniamy rzadko, dlatego tak ważne jest, by dobrze je rozplanować, dopasować funkcjonalność do swoich upodobań i przyzwyczajeń i wybrać trwałe i pasujące do reszty wnętrza materiały. Jeśli zaprojektujemy kuchnię spełniającą wszystkie te warunki na pewno gotowanie w niej stanie się samą przyjemnością – czego i życzymy właścicielom tejże kuchni wierząc, tak właśnie jest.

 

Kuchnia bielona z litego drewna

Meble drewniane w kuchni to wybór, który na nowo powraca do naszych wnętrz. Inne materiały używane do produkcji mebli kuchennych, być może są czasami nawet bardziej trwałe i odporne ale często są zimne i nieprzyjemne w użytkowaniu. Wybór drewna na meble to wybór często bardzo świadomy. Klienci wiedzą, że drewno to wymagający materiał, że pod wpływem dużych wahań wilgotności  może czasami pękać i wypaczać się, że należy o meble drewniane dbać, pilnować, by nie były zalane wodą, odnawiać powierzchnię woskowaną – mimo to, nawet do kuchni, pomieszczenia, w którym meble są narażone na największe obciążenie czynnikami dla nich szkodliwymi, często wybierają drewno jako materiał na swoją wymarzoną kuchnię. To wszystko dlatego, że żadna nawet najlepszej jakości okleina drewnopodobna nie jest w stanie imitować tego naturalnego uroku drewna, że w takiej kuchni stwarza się miła, ciepła, przyjazna rodzinie atmosfera, w której już na pewno wszystkie potrawy wychodzą doskonale :)

Meble bukowe bielone

Elegancka bielona kuchnia, szafa drewniana do przedpokoju- meble wykonane z drewna bukowego, blaty kuchenne dębowe.

Ludzie od stuleci wykorzystują drewno jako materiał na meble. Nie bez powodu aby wypocząć wybieramy się na spacer po parku. Drewno zapewnia przyjazny mikroklimat pochłaniając nadmiar wilgoci z wnętrz i „oddając” go gdy jest taka potrzeba ponadto wprowadza do wnętrz elegancję i świadczy o wysokim standardzie wykończenia.

Stół dębowy

Kolejną naszą realizacją jest stół dębowy s 3 . Wspaniale wkomponuje się w każdego rodzaju jadalnie , od klasycznego chłodu do aksamitnego ciepła wykończenia . Dzięki starannemu z dbałością o szczegóły wykończeniom stół nadaje życia oraz dzięki swej trwałości posłuży domownikom prze wiele wiele lat .

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą rodzaju tego wspaniałego Stołu dębowego S3.

 

Kuchnia bukowa

Meble drewniane sprawdzają się także w kuchni.

Prostota projektu podkreśla naturalne piękno drewna.

Zastosowane dwa kolory drewna: jeden dopasowany do koloru stolarki, a drugi naturalny, jasny dużo łatwiejszy w utrzymaniu czystości i porządku w kuchni.

 

Stół z twardzielowego drewna bukowego

Prezentowany komplet mebli do jadalni wykonany został w całości w twardzielowym drewnie bukowym. Cechą charakterystyczną tego drewna jest ciekawy rysunek  słoi o czerwonej bądź czerwono – brązowej barwie, dzięki czemu surowiec ten już sam w sobie posiada elementy dekoracyjne.

Zestaw składa się z :

Warto zwrócić uwagę na funkcjonalność z jaką wiąże się zakup rozkładanego stołu. Produkowane przez nas stołu rozkładają się przy pomocy wysuwanych z pod blatu drewnianych prowadnic, na których to kładzie się dostawki. Poniższy linki zawiera filmik na którym zobaczyć mogą Państwo w jaki sposób rozkłada się produkowane przez nas stoły: stół rozkładany S5

Wymiary stołu:

  • Długość: 140 cm
  • Szerokość: 90 cm

Meble kuchenne

Zestaw mebli kuchennych wykonany został w całość w litym drewnie bukowym. Drewno to  charakteryzuje się twardością, ciężkością i zwartością.  Posiada dużą wytrzymałość oraz łatwość przyjmowania barwników, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych surowców wykorzystywanych w przemyśle meblarskim.

Ciekawa ozdobą prezentowanych mebli są delikatne uchwyty ze stali nierdzewnej, w neutralnym jasnym odcieniu,  jak również i znajdująca się nad zlewem szafka z szybą o mlecznej barwie.

Stół na 3 nogach

Komplet mebli z litego drewna bukowego powstał na zamówienie naszego klienta. Zalety litego drewna doceniane są od wieków. Jest to materiał trwały, stosunkowo łatwy w obróbce, odporny na działanie czynników chemicznych, naturalny i ekologiczny.

Prezentowany zestaw zawiera:

  • Stół bukowy
  • 3 krzesła typu Fogo z tapicerowanym siedziskiem

Wymiary:

  • Grubość blatu: 4 cm
  • Średnica: 100 cm

Bardzo dużą zaletą prezentowanego stołu są pojemne szufladki znajdujące się pod jego blatem.

 

Meble kuchenne z szafą

Meble z litego drewna są piękne i nigdy nie wychodzą z mody. Eleganckie, stylowe, solidne. Doskonale sprawdzają się zarówno w prostych, nowoczesnych wnętrzach, jak i w ciepłych, przytulnych pomieszczeniach. Kochają je miłośnicy minimalistycznych rozwiązań, klasycznej elegancji i nostalgicznego retro.

Firma EDAR zgodnie z wszystkimi prośbami klienta, wykonała zestaw mebli kuchennych z litego drewna bukowego oraz szafę powstałą również z tego surowca. Cechą charakterystyczną mebli jest drewno wybarwione w dwóch kolorach oraz delikatne i klasyczne uchwyty ze stali nierdzewnej o jasnym odcieniu.

Ciekawym pomysłem okazało się również zaprojektowanie wysokiej i smukłej szafki z przeszklonymi szybkami w mlecznym odcieniu, która stanowi przykład idealnego zagospodarowania niewielkiej przestrzeni kuchennej.

Kącik kuchenny

Firma EDAR zgonie z życzeniami swych klientów wykonała niewielki komplet mebli kuchennych z litego drewna bukowego.

W skład kąciku kuchennego wchodzą:

Ciekawym rozwiązaniem projektu ławki jest oparcie, które zostało w bezpośredni sposób przytwierdzone do ściany;  tworząc tym samym dodatkową ozdobą niewielkiego kącika kuchennego.

Dębowy komplet kuchenny

Oto zrobiony na zamówienie zestaw mebli kuchennych, w całości wykonanych z drewna dębowego. 

W skład kompletu wchodzi:

Warto zauważyć, że ławki kuchenne stanowią ciekawą alternatywę dla krzeseł, którymi zwykliśmy wyposażać nasze jadalnie i kuchnie. Dodatkowym atutem ławki jest wmontowana pod siedziskiem półka, w której to z łatwością pomieścić można wiele drobiazgów.

Zobacz nasze poradniki: