Czytam
Komoda RTV według projektu

Komoda RTV według projektu

Komoda rtv Almera 5 szuflad
Komoda rtv Almera 5 szuflad

Komoda RTV to mebel, który powinien być przede wszystkim funkcjonalny i pomieścić cały sprzęt RTV, który posiadamy. Warto zastanowić się, co poza telewizorem musi się w niej zmieścić. Jeżeli zależy nam na podłączeniu do telewizora kina domowego, odtwarza Blu-ray czy konsoli do gier, wybierając szafkę pod telewizor musimy mieć to na uwadze. Funkcjonalna szafka RTV będzie posiadać również otwory, dzięki którym uda się ukryć kable oraz szuflady, w których możemy przechowywać instrukcje i gwarancje do sprzętu RTV lub płyty z filmami, grami, muzyką, a w niektórych przypadkach nawet książki. Warto zwrócić uwagę na to, by sprzęt RTV był na otwartej wnęce lub półce, co zapewni lepszy przepływ powietrza i zapobiegnie przegrzaniu sprzętu.

  • Komoda rtv Almera 5 szuflad
  • komoda 13
  • komoda 14
  • mała komoda rtv

Te przykładowe meble to komody, na których przykładach chcieliśmy pokazać jak w różny sposób można zaprojektować wnętrze komody. Wszystkie należą do tej samej koloekcji Almera. Posiadać mogą dowolną liczbę szuflad i półek otwartych, projekt rysujemy według ustaleń z klientem. Podane wymiary są wymiarami przykładowymi, zapraszamy do wysyłania indywidualnych zapytań.

Produkujemy meble drewniane na miarę!

Rama mebla może być wykonana z drewna o grubości 2cm 2,5cm lub 4cm, w środku mogą znajdować się półki, szuflady lub szafki.

Przykładowy cennik komód rtv

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
140/50/41 rama 2 cm dwie szuflady2600 zł3550 zł
140/50/41 rama 4 cm dwie szuflady 3300 zł4600 zł
180/50/41 rama 2 cm trzy szuflady 3200 zł4250 zł
180/50/41 rama 4 cm trzy szuflady 3900 zł5350 zł

Zaprojektuj z nami Twój mebel!

Komoda RTV może zostać wykonana w również w drewnie bukowym, dębowym, jesionowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.