Szafy drewniane na wymiar i gotowe

Szafy z drewna litego – dębowe i bukowe 

Duża pakowna szafa, to mebel przydatny w każdym domu. Co zrobić, by tak duży mebel nie okazał się przytłaczający i dominujący? Jak połączyć funkcjonalność i przytulną atmosferę? Idealnym rozwiązaniem są szafy robione na wymiar, według indywidualnego projektu, spełniające zarówno oczekiwania użytkowników co do warunków użytkowania jak i wpasowujące się idealnie we wnętrze, najczęściej sypialni.

Jako producent szaf na wymiar oferujemy Państwu oryginalne zabudowy drewniane, które zrewolucjonizują przechowywanie w waszych domach. Dzięki zabudowie indywidualnie dopasowanej do metrażu i planu wnętrza zapewniamy naszym klientom garderoby na miarę potrzeb i oczekiwań. W naszej firmie zamówią Państwo szafy drewniane na wymiar, dostosowane do wnęk, pomieszczeń niewielkich i wąskich, idealne do sypialni, przedpokojów czy pokojów dziennych. Każdy mebel można wyposażyć w dodatkowe akcesoria ułatwiające przechowywanie, takie jak półki, wysuwane kosze czy uchwyty na wieszaki. Polecamy modele z ozdobnymi szybami, lustrem czy oświetleniem. Lite drewno i solidne wykonanie sprawiają, że są to meble o znakomitych walorach użytkowych. Dobra organizacja przestrzeni pozwoli Państwu już zawsze zachować ład i porządek wśród posiadanych ubrań i rzeczy.

Proponujemy Państwu uniwersalne i ponadczasowe szafy wykonane z różnych gatunków litego drewna w kolorach naturalnych lub barwione w wielu odcieniach, by stworzyć jak najbardziej ciepłą i przytulną atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi.

Dobór drewna, koloru, wzoru drzwi, wyposażenia wnętrza, rodzaju wykończenia, to wszystko i wiele innych możliwości zależy tylko od Ciebie – drogi Kliencie. My oferując swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli, będziemy się starać pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru, by mebel stworzony przez nas idealnie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Poniżej kilka zdjęć szaf wykonanych w naszym zakładzie, mamy nadzieję, że okażą się pomocne w dokonywaniu wyboru.