Szafy drewniane na wymiar i gotowe

Szafy z drewna litego – dębowe i bukowe 

Jako producent mebli oferujemy Państwu szafy na wymiar oraz oryginalne zabudowy drewniane, które zrewolucjonizują przechowywanie w waszych domach. Dzięki zabudowie indywidualnie dopasowanej do metrażu i planu wnętrza zapewniamy naszym klientom garderoby na miarę potrzeb i oczekiwań. W naszej firmie zamówią Państwo szafy drewniane na wymiar, dostosowane do wnęk, pomieszczeń niewielkich i wąskich, idealne do sypialni, przedpokojów czy pokojów dziennych. Każdy mebel można wyposażyć w dodatkowe akcesoria ułatwiające przechowywanie, takie jak półki, wysuwane kosze czy uchwyty na wieszaki. Polecamy modele z ozdobnymi szybami, lustrem czy oświetleniem. Lite drewno i solidne wykonanie sprawiają, że są to meble o znakomitych walorach użytkowych. Dobra organizacja przestrzeni pozwoli Państwu już zawsze zachować ład i porządek wśród posiadanych ubrań i rzeczy.

Proponujemy Państwu uniwersalne i ponadczasowe szafy wykonane z różnych gatunków litego drewna w kolorach naturalnych lub barwione w wielu odcieniach, by stworzyć jak najbardziej ciepłą i przytulną atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi.

Dobór drewna, koloru, wzoru drzwi, wyposażenia wnętrza, rodzaju wykończenia, to wszystko i wiele innych możliwości zależy tylko od Ciebie – drogi Kliencie. My oferując swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli, będziemy się starać pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru, by mebel stworzony przez nas idealnie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Poniżej kilka propozycji szaf drewnianych wykonanych w naszym zakładzie, mamy nadzieję, że okażą się pomocne w dokonywaniu wyboru. 

Szafy drewniane od producenta mebli

Duża pakowna szafa, to mebel przydatny w każdym domu. Co zrobić, by tak duży mebel nie okazał się przytłaczający i dominujący? Jak połączyć funkcjonalność i przytulną atmosferę? Idealnym rozwiązaniem są szafy robione na wymiar, według indywidualnego projektu, spełniające zarówno oczekiwania użytkowników co do warunków użytkowania jak i wpasowujące się idealnie we wnętrze, najczęściej sypialni.

Jak zaprojektować wnętrze szafy?

Zaprojektowanie odpowiedniej szafy, które pozwoli w prosty i estetyczny sposób przechowywać garderobę oraz inne przedmioty, to istotna sprawa.  Na początku powinniśmy zastanowić się, gdzie ją ulokować: w sypialni, wnęce w przedpokoju, czy może innym miejscu naszego domu? Szafa to najczęściej duży mebel i potrzebuje swojego miejsca raczej na stałe. Gdy lokalizacja została już wybrana, warto zrobić listę rzeczy, które mamy zamiar w niej składować, aby w odpowiedni sposób dopasować wnętrze do naszych potrzeb.

Zazwyczaj szafy wykorzystuje się do przechowywania garderoby (odzież codzienna, płaszcze, koszule, bielizna), zapasowej pościeli, ręczników, butów, jak i również walizek, plecaków, torebek, żelazek, desek do prasowania, czy odkurzaczy. Warto tak rozplanować dostępną przestrzeń, aby zmieściło się w niej wszystko, co chcemy tam włożyć.

Aby zorganizować szafę w odpowiedni sposób, do dyspozycji mamy ogrom elementów wspomagających wygodne przechowywanie naszych rzeczy: drążki, pantografy, półki, szuflady, segregatory, stojaki na buty.

Duże szafy wielodrzwiowe z litego drewna

Zajrzyj do zakładki realizacje, poszukaj zdjęć w internecie, odwiedź printerest, by zwizualizować swoje wyobrażenia na temat mebla , który spełni Twoje oczekiwania. Potem skontaktuj się z nami i przedstaw nam je. Pomożemy zaprojektować Ci taki właśnie mebel. Do planowania szafy, można podejść trochę jak do gry strategicznej, analizując wszelkie detale i możliwości. W szafie, która ma posłużyć na lata, wszystko ma znaczenie. Stąd w procesie planowania istotne jest określenie każdego centymetra mebla i jak najlepsze rozplanowanie jego wnętrza. Codzienność to wielokrotne otwieranie i zamykanie szafy, otwieranie szuflad, przeglądanie półek i sięganie do wieszaków. Czynność ta nie powinna być uciążliwa dla nikogo, dlatego zawsze stosujemy wyposażenie najlepszej jakości.