Czytam
Meble RTV projekt i realizacja
komoda 12

Stwórz komplet mebli przeznaczonych do salonu z możliwością instalacji sprzętu RTV. Projektując indywidualną zabudowę możesz dopasować kształt i rozmiar mebli nie tylko do pomieszczenia ale także wybranego sprzętu RTV, który ma być tam prezentowany. Dzisiejsze wnętrza są wyposażone często w wysokiej jakości elektronikę. W wielu domach nowoczesny sprzęt staje się bardzo ważnym elementem wyposażenia. Dziś sprzęty takie jak telewizor muszą nie tylko zapewniać rozrywkę, ale również zgrywać się z resztą wystroju wnętrza. Komfortowy i dobrze zaprojektowany kącik telewizyjny, pozwoli na miłe spędzenie wolnego czasu w doborowym towarzystwie.

  • Zestaw RTV
  • szafa z szufladami
  • rtv

Meble RTV produkujemy na wymiar

Meble RTV w firmie Edar są wykonywane z litego drewna, wybranych twardych gatunków. Produkcja każdego mebla jest wykonywana po uzgodnieniu wszelkich szczegółów projektu i trwa około 2 miesiące. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej projekt kącika telewizyjnego zacząć od wymiarów telewizora i pozostałych akcesoriów. Istotne jest, by ekran telewizora znajdował się na linii wzroku osób oglądających, tak, by nie musiały one zadzierać głów ani zbytnio się pochylać.

Lite drewno bukowe i dębowe – to główny materiał na meble

Zgodnie z Państwa życzeniem wykonujemy Meble RTV w drewnie dębowym, bukowym, jesionowym oraz w orzechu amerykańskim. Inne rodzaje drewna nie są nam obce ale na wykonanie, należy się spodziewać, jest dłuższy czas oczekiwania. Mamy także szeroką ofertę wybarwiania drewna.