Czytam
Meble RTV Almera

Prezentowane meble RTV cechują się lekkością oraz minimalizmem. W wersji standardowej nasze Meble RTV wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

  • Zestaw RTV
  • szafa z szufladami
  • rtv

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowane Meble RTV posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Właściwości drewna bukowego

Meble RTV w całości wykonane zostały z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem te przykładowe Meble RTV może zostać wykonana również w drewnie dębowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.