Czytam
Komoda RTV na zamówienie

Komoda RTV na zamówienie

komoda rtv na zamówienie

Meble RTV według projektu

Komoda RTV na zamówienie indywidualne według projektów dostosowanych do potrzeb klientów. Firma meblowa EDAR proponuje swym klientom wielofunkcyjne meble RTV, które sprawdzą się zarówno w salonie jako komoda RTV, jak i w sypialni dla tych , którzy tam właśnie uwielbiają oglądać telewizor. Projektowany meble przede wszystkim powinien współgrać z resztą pomieszczenia. Niezwykle ważna podczas jego projektu jest powierzchnia, jaką dysponujesz. Zastanów się, czy interesuje Cię mebel, który będzie spełniał wyłącznie funkcję szafki pod sprzęt radiowo-telewizyjny czy chcesz przy okazji mieć dodatkową przestrzeń na wyeksponowanie książek, zdjęć czy miejsce do przechowywania różnych drobiazgów. Weź pod uwagę wszystkie sprzęty, które chcesz umieścić w szafce RTV. Planujesz urządzić w salonie prawdziwe domowe kino, posiadasz odtwarzacz DVD, dekoder, amplituner, nagłośnienie, kolekcję płyt z filmami? Funkcjonalna zabudowa pod telewizor powinna, bez trudu, pomieścić wszystkie te rzeczy.

  • Zabudowa meblowa telewizyjna
  • bukowa KOMODA RTV
  • komoda RTV dąb bielony

Odpowiednia szafka musi zapewnić stabilne ustawienie wszystkich sprzętów. Warto również zwrócić uwagę na okucia meblowe, które mają olbrzymi wpływ na wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowane Komody RTV na zamówienie  jak wszystkie produkowane przez nas meble są wyposażone w wysokiej jakości okucia firmy blum.

Produkujemy wszystkie meble na wymiar dowolny

Bez względu na to, czy preferujesz styl minimalistyczny, retro czy jesteś miłośnikiem nowoczesnego designu, nie powinieneś mieć problemu z dopasowaniem swojego mebla do swoich potrzeb

Produkujemy meble z wielu gatunków drewna litego

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda RTV może zostać wykonana w drewnie dębowym, bukowym, jesionowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.