EDAR producent mebli drewnianych

Meble drewniane Edar – producent mebli

Producent mebli drewnianych Firma EDAR zajmuje się produkcją mebli z litego drewna na indywidualne zamówienie. Meble w całości z drewna projektujemy wspólnie z klientami lub wraz ze współpracującymi z nami projektantami. Wykonamy dla Państwa meble z drewna do salonu, sypialni, kuchni, jadalni i biblioteki w najwyższych standardach jakości. Znajdziecie Państwo u nas stoły drewniane do kuchni i jadalni w dowolnym wymiarze, wielu rodzajach drewna i szerokiej palecie kolorów. Eleganckie krzesła drewniane, ławki, narożniki z litego drewna tapicerowane skórą i wieloma innymi materiałami.

Szeroka oferta mebli drewnianych

Do sypialni polecamy solidne i eleganckie łóżka drewniane, szafy na wymiar z dowolną zabudową wnętrza, komody drewniane w dowolnym rozmiarze. W ofercie mamy także komody i witryny drewniane do jadalni oraz meble dziecięce, na których możemy wygrawerować imię Waszego dziecka. Produkujemy z pięciu rodzajów drewna. Do wyboru meble dębowe, bukowe, jesionowe, meble z orzecha amerykańskiego oraz twardzielowego drewna bukowego. Jeżeli w standardowej ofercie nie znajdziecie Państwo interesujących Was mebli, zapytajcie o indywidualny projekt mebli, chętnie przygotujemy go dla Was.

Producent mebli drewnianych

W razie jakichkolwiek pytań prosimy Państwa o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci z pewnością w wyczerpujący sposób odpowiedzą na wszystkie postawione przez Państwa pytania.

Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie. – John Deere

Producent mebli z drewna

Producent mebli EDAR tworzy  meble z litego drewna już od ponad 20 lat. Zaspokajamy gusta najbardziej wymagających klientów w zakresie mebli z litego drewna bukowego, dębowego i brzozowego, a od roku 2013 także z orzecha amerykańskiego. Swoją wiedzę i umiejętności hartowaliśmy, produkując i dostarczając meble do krajów Europy Zachodniej już od roku 1992. Od 2005 roku rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną na polskim rynku. Stoły drewniane wykonane w całości z litego drewna: bukowe, brzozowe oraz dębowe.  Krzesła drewniane tapicerowane skórą i wieloma materiałami oraz meble z litego drewna do różnego rodzaju pomieszczeń dla wnętrz indywidualnych, jak również do restauracji i hoteli.

Produkujemy meble na wymiar

Dbanie o klienta, spełnianie jego marzeń, wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom to standard dla producenta mebli drewnianych EDAR. Robimy to z pasją i z najwyższym zaangażowaniem, uwzględniając zmieniające się trendy rynkowe w dziedzinie aranżacji wnętrz. Dzięki zaangażowaniu dobrze wykwalifikowanych pracowników firmy dostarczamy terminowo produkty wysokiej jakości oraz utrzymujemy najwyższe standardy obsługi klientów. Robimy wszystko, by dzięki naszym projektom Państwa dom stał się oazą, do której zawsze będziecie chętnie wracać – po długim, męczącym dniu, po pełnej przygód podróży. Dzięki meblom z litego drewna stworzonym na wymiar, Państwa dom będzie wyposażony dokładnie tak, jak sobie tego życzycie. Trudne zadania stanowią naszą motywację do bycia coraz lepszymi w dziedzinie produkcji mebli pięknych i wytrzymałych. To wszystko sprawia, że nasi klienci otrzymują bogatą ofertę mebli z drewna litego, satysfakcjonujących najbardziej wymagające gusta.

Wyłącznie meble z litego drewna

O wyjątkowości mebli wyprodukowanych przez firmę EDAR stanowi fakt, że stosujemy jedynie lite drewno. Jest to materiał trwały, stosunkowo łatwy w obróbce, odporny na działanie czynników chemicznych, naturalny i ekologiczny. Meble wykonane z drewna mają duszę i stwarzają w mieszkaniu czy domu niepowtarzalny klimat. Staramy się dopieszczać każdy mebel w każdej mierze i jak najlepiej dopasować go do indywidualnych wymagań klienta. Dlatego też w EDARZE sam decydujesz, o wielu elementach tworzących końcowy efekt. Na przykład oprócz koloru mebli, możesz wybrać sposób wykończenia ich powierzchni. Polecamy lakiery firm Plantac lub woski marki Osmo, które przede wszystkim naturalne i całkowicie bezpieczne dla człowieka. Wybierając te dwie niemieckie marki dostarczające materiały wykończeniowe do mebli, kierowaliśmy się tym, by były to firmy dostarczające produkty najwyższej jakości. Także okucia meblowe, wszelkie zawiasy, prowadnice pochodzą od renomowanych dostawców firmy Blum.

Sprawdzony producent mebli dla domu

Oferujemy o wiele więcej niż meble stworzone według standardowych wzorów i wymiarów – gwarantujemy bowiem unikalność oferowanych Państwu projektów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do składania zapytań.

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkowaniu wysokiej jakości mebli z litego drewna. Realizujemy indywidualne projekty i stale poszerzamy nasz asortyment. Robimy to z pasją i z najwyższym zaangażowaniem, uwzględniając zmieniające się trendy rynkowe w dziedzinie aranżacji wnętrz. Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonego producenta mebli drewnianych, to jesteście w dobrym miejscu!