Czytam
Komoda RTV1

Komoda RTV1

komoda rtv Z masywnego drewna debowego
komoda rtv Z masywnego drewna debowego

Aby oglądanie programów i filmów na ekranie telewizora było wygodne, potrzebny będzie Ci dobrze dobrany stolik pod telewizor. Ma on nie tylko pasować do wystroju wnętrza, ale także zapewniać komfort korzystania ze sprzętu RTV. Aby można było wygodnie oglądać programy i filmy, ekran TV powinien znajdować się poniżej linii oczu lub niewiele wyżej. W przeciwnym wypadku konieczne będzie zadzieranie głowy, co może spowodować późniejsze problemy z kręgosłupem szyjnym.

Produkujemy komody RTV na dowolny wymiar

  • komoda rtv Z masywnego drewna debowego
  • Dębowe meble do salonu komoda RTV regał
  • meble w salonie z drewna dębowego litego komodartv regał
  • meble salon komoda-regał dąb lite drewno
  • Salon meble dębowe stolik kawowy S1 regał komoda RTV

Masywna komoda z litego drewna buku lub dębu z dwoma szufladkami i masywnymi nogami widocznymi w blacie . Komoda RTV świetnie wplata się w wystrój salonu nadając mu nowoczesnego wyglądu . Dzięki precyzyjnemu i solidnemu wykonaniu nadaje blasku , świeżości i cieszy oko nie tylko domowników ale i odwiedzających gości . Dzięki dwóm szufladkom może pomieścić więcej rzeczy oraz staje się bardzie przestrzenna co nadaje dodatkowego komfortu .

Przykładowy cennik komód RTV

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
140/40/41 dwie szuflady27003800
160/50/41 dwie szuflady 29004400
180/50/41 dwie szuflady32004900 zł

Meble do salonu z drewna litego

Zaprezentujesz nie tylko solidny, ale również elegancki element wystroju salonu, wybierając naszą masywną komodę wykonaną z litego drewna bukowego lub dębowego. Z dwiema szufladkami i imponującymi nogami widocznymi w blacie, nasza komoda RTV nie tylko dodaje nowoczesnego wyglądu salonowi, ale także wyróżnia się swoją masywną strukturą.

To niezwykle precyzyjne i solidne wykonanie sprawia, że komoda nadaje blasku oraz świeżości pomieszczeniu, zaskakując swoją estetyką. Nie tylko zadowala domowników, ale także zachwyca odwiedzających gości. Dzięki dwóm szufladkom, komoda staje się funkcjonalnym rozwiązaniem do przechowywania, pomagając uporządkować przestrzeń w salonie. Jej przemyślana konstrukcja nie tylko pomieści więcej rzeczy, ale także nadaje dodatkowego komfortu, co sprawia, że każde miejsce w salonie nabiera nowego znaczenia i funkcjonalności. Odkryj naszą masywną komodę RTV, gdzie solidność łączy się z wyrafinowanym designem, podkreślając unikalne atuty naszych mebli.

Produkujemy Komody bukowe, dębowe i jesionowe

Z dumą prezentujemy nasze komody wykonane z drewna bukowego, dębowego i jesionowego. Wybraliśmy te gatunki drewna ze względu na ich nie tylko piękną estetykę, ale także wyjątkową wytrzymałość. Drewno bukowe, dębowe i jesionowe charakteryzują się nadzwyczajną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że nasze meble utrzymują swój urok nawet po długotrwałym użytkowaniu. To gatunki drewna, które są znane ze swej twardości.

Komody RTV tworzymy według indywidualnych projektów

Nasze komody RTV nie są gotowymi produktami – tworzymy je zgodnie z indywidualnymi projektami. Każdy detal jest dopasowany do Państwa osobistych preferencji. Co więcej, przykładowa komoda RTV, którą prezentujemy, może mieć dopasowane do swoich parametrów także inne meble zgodnie z Państwa życzeniem. Dajemy Państwu pełną swobodę w doborze rodzaju drewna, koloru i rodzaju wykończenia wybranego produktu, abyście mogli cieszyć się meblem idealnie dopasowanym do Waszych oczekiwań. Zapraszamy do odkrywania możliwości, jakie oferuje nasza oferta komód RTV, gdzie jakość i indywidualność idą w parze.

Projektując z nami, otrzymasz nie tylko komodę RTV, ale prawdziwie spersonalizowane doświadczenie. Daj nam szansę stworzenia dla Ciebie mebli, które nie tylko spełnią, ale nawet przekroczą Twoje oczekiwania. Zaprojektuj z nami, a my je stworzymy dla Ciebie, będą wyjątkowe tak samo, jak Ty!