Czytam
Komoda RTV1

Komoda RTV1

komoda rtv

Aby oglądanie programów i filmów na ekranie telewizora było wygodne, potrzebny będzie Ci dobrze dobrany stolik pod telewizor. Ma on nie tylko pasować do wystroju wnętrza, ale także zapewniać komfort korzystania ze sprzętu RTV. Aby można było wygodnie oglądać programy i filmy, ekran TV powinien znajdować się poniżej linii oczu lub niewiele wyżej. W przeciwnym wypadku konieczne będzie zadzieranie głowy, co może spowodować późniejsze problemy z kręgosłupem szyjnym.

Produkujemy komody RTV na dowolny wymiar

Masywna komoda z litego drewna buku lub dębu z dwoma szufladkami i masywnymi nogami widocznymi w blacie . Komoda RTV świetnie wplata się w wystrój salonu nadając mu nowoczesnego wyglądu . Dzięki precyzyjnemu i solidnemu wykonaniu nadaje blasku , świeżości i cieszy oko nie tylko domowników ale i odwiedzających gości . Dzięki dwóm szufladkom może pomieścić więcej rzeczy oraz staje się bardzie przestrzenna co nadaje dodatkowego komfortu .

Przykładowy cennik komód RTV

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowedrewno dębowe/jesionowe
140/40/41 dwie szuflady25003800
160/50/41 dwie szuflady28004400
180/50/41 dwie szuflady32004900 zł

Produkujemy Komody bukowe, dębowe i jesionowe

Te gatunki drewna zostały wybrane przez nas do produkcji mebli ze względu na swoją urodę ale i wytrzymałość. Drewno bukowe i dębowe, jesionowe charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na urazy mechaniczne powstałe podczas długiego użytkowania. Są to twarde gatunki drewna

Komody RTV tworzymy według indywidualnych projektów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa  komoda RTV może zostać wykonana także w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.