Na tej stronie znajdą Państwo różne komody drewniane będące przykładami mebli jakie możemy wykonać. Odnajdą tu Państwo komody przynależące do różnych kolekcji, takich jak kolekcja mebli Queen, Almera, Madras i Madryt. Wybierając dla siebie model komody można kierować się właśnie takimi podziałami, jednak wcale nie jest to konieczne. Każdy mebel produkujemy po ustaleniu szczegółów i narysowaniu projektu, dlatego komody drewniane mogą zawierać elementy z różnych kolekcji lub być inspirowane zupełnie innymi modelami komód.  Dzięki prezentowanym produktom będą mogli zobaczyć Państwo różnice pomiędzy komodami zaprojektowanymi w tych stylistykach i wybrać dla siebie elementy najbardziej odpowiednie. Elementy charakterystyczne z różnych kolekcji można mieszać tworząc swój mebel dopasowany do indywidualnego gustu i wymagań.

Indywidualne podejście do każdego klienta, to nasza dewiza

Komody z drewna na zamówienie

Komody z drewna na zamówienie - dowolny rozmiar - dowolny kolor - możliwość produkcji komód z drewna wg. projektu Klienta. 

To idealne rozwiązanie, by uporządkować przestrzeń w naszym mieszkaniu. Sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i w salonie, czy przedpokoju. W każdym domu jest mnóstwo rzeczy, które by zachować porządek i ład potrzebują swojego stałego miejsca.

Dlatego u nas możesz zamówić komodę drewnianą w dowolnym wymiarze i konfiguracji drzwi i szuflad. Dodatkowo wybierając rodzaj drewna, jego wybarwienie możesz być pewien, że to będzie Twój indywidualny, niepowtarzalny mebel.

U nas zamówisz komodę drewnianą dopasowaną do Twoich potrzeb

Jaka komoda drewniana do jakiego pomieszczenia? Komoda, wbrew pozorom, to mebel bardzo różnorodny i wielofunkcyjny. Inna komoda będzie odpowiednia do salonu, inna do przedpokoju, a jeszcze inna do sypialni. Komody drewniane różnią się wielkością, formą, czy ilością szuflad.