Na tej stronie znajdą Państwo różne komody drewniane będące przykładami mebli jakie możemy wykonać. Odnajdą tu Państwo komody przynależące do różnych kolekcji, takich jak kolekcja mebli Queen, Almera, Madras i Madryt. Wybierając dla siebie model komody można kierować się właśnie takimi podziałami.  Dzięki prezentowanym produktom będą mogli zobaczyć Państwo różnice pomiędzy komodami zaprojektowanymi w tych stylistykach. Elementy charakterystyczne z różnych kolekcji można mieszać tworząc swój mebel dopasowany do indywidualnego gustu i wymagań.

Producent komód z drewna

Indywidualne podejście do każdego klienta, to nasza dewiza

Komody z drewna na zamówienie

Komody z drewna na zamówienie - dowolny rozmiar - dowolny kolor - możliwość produkcji komód z drewna wg. projektu Klienta. 

To idealne rozwiązanie, by uporządkować przestrzeń w naszym mieszkaniu. Sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i w salonie, czy przedpokoju. W każdym domu jest mnóstwo rzeczy, które by zachować porządek i ład potrzebują swojego stałego miejsca.

Dlatego u nas możesz zamówić komodę drewnianą w dowolnym wymiarze i konfiguracji drzwi i szuflad. Dodatkowo wybierając rodzaj drewna, jego wybarwienie możesz być pewien, że to będzie Twój indywidualny, niepowtarzalny mebel.