Twój styl, nasza komoda - spersonalizuj swoją komodę drewnianą z naszą firmą

Na naszej stronie znajdą Państwo przykłady komód drewnianych, które stanowią tylko namiastkę tego, co jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać. Prezentujemy tu komody z różnych kolekcji, takich jak Queen, Almera, Madras i Madryt, jednakże to tylko przykładowe propozycje. Każdą komodę, którą wykonujemy, tworzymy na indywidualne zamówienie klienta, po ustaleniu szczegółów i narysowaniu projektu. Dzięki temu, nasze komody drewniane mogą łączyć w sobie elementy z różnych kolekcji lub być inspirowane zupełnie innymi modelami.

Indywidualne podejście do każdego klienta to nasza dewiza

Piękno i trwałość w jednym - komody drewniane to idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Jako producent komód drewnianych staramy się przygotowywać meble idealnie dopasowane do potrzeb danego klienta. Tworzymy zarówno modele bardzo proste, jak i skomplikowane – z ciekawymi ozdobnikami. Skupiamy się przede wszystkim na sprzętach nowoczesnych, ale możemy przygotować także te stylizowane na poprzednie epoki. Wykonujemy komody drewniane według projektu przedstawionego przez klienta, a także tworzymy własne we współpracy z zamawiającym. Produkujemy zarówno meble mieszczące w sobie ubrania, jak i te stosowane w salonie. Wśród nich pojawiają się m.in. komody RTV drewniane. To sprzęty bardzo wytrzymałe, które z powodzeniem utrzymają na sobie ciężki telewizor i sprzęt grający.

Edar to producent komód z drewna litego

Na tej stronie znajdą Państwo różne przykłady komód drewnianych będących przykładami mebli, jakie możemy wykonać. Odnajdą tu Państwo komody przynależące do różnych kolekcji, takich jak kolekcja mebli Queen, Almera, Madras i Madryt. Wybierając dla siebie model komody, można kierować się właśnie takimi podziałami, jednak wcale nie jest to konieczne. Każdy mebel produkujemy po ustaleniu szczegółów i narysowaniu projektu, dlatego komody drewniane mogą zawierać elementy z różnych kolekcji lub być inspirowane zupełnie innymi modelami komód. Dzięki prezentowanym produktom będą mogli zobaczyć Państwo różnice pomiędzy komodami zaprojektowanymi w tych stylistykach i wybrać dla siebie elementy najbardziej odpowiednie. Elementy charakterystyczne z różnych kolekcji można mieszać, tworząc swój mebel dopasowany do indywidualnego gustu i wymagań.