Meble ogrodowe z litego drewna przyciągają uwagę swoim pięknem, klasyczną formą i dyskretną elegancją. Taki zestaw cech sprawia, że meble te znakomicie odnajdują się w każdej aranżacji ogrodu i praktycznie na wszystkich tarasach oraz balkonach, niezależnie od ich stylu. W naszej ofercie znajdą Państwo drewniane meble ogrodowe, zarówno jako pojedyncze elementy wyposażenia, jak i w praktycznych tarasowych zestawach. Realizujemy także indywidualne projekty i zamówienia naszych Klientów.

Deski tarasowe z litego drewna

Oferujemy Państwu wykonanie tarasów z litego drewna. Jest to klasyczny sposób na wykończenie podłogi tarasowej. Za pomocą odpowiedniego zabezpieczenia powierzchni drewna jest to trwały materiał nadający otoczeniu ciepłą naturalność. Wykorzystywane przez nas drewno o wysokiej jakości, dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu powierzchni ma bardzo dużą odporność na warunki zewnętrzne. Najczęściej wykorzystywane jest drewno modrzewia, jednak w zależności od preferencji można wykorzystać również inne gatunki. Zdecydowaną zaletą wykonania podłogi tarasowej z litego drewna jest komfort użytkowania. Drewno nie nagrzewa się w takim stopniu jak kamień w gorące dni, co pozwala nawet na poruszanie się bez obuwia. Przy odpowiednim zadbaniu i regularnym impregnowaniu powierzchni przez lata utrzymuje swój kolor oraz kształt. Odpowiednio wykonany i zadbany taras z litego drewna jest długoterminową inwestycją. W przypadku uszkodzenia powierzchni przeprowadzenie napraw jest dużo wygodniejsze niż tarasów kamiennych lub płytkowych.

Drewniane meble tarasowe na zamówienie

Każda chwila w ogrodzie to moment wytchnienia od codziennego zgiełku i pośpiechu. To także możliwość obcowania z przyrodą i czerpania z jej kojącej mocy. Podziwiamy naturę i chcemy z nią obcować, dlaczego więc nie czerpać z chwil w ogrodzie jeszcze więcej? Na tarasie wykonanym z litego drewna lub naszej deski kompozytowej jeszcze intensywniej poczujemy bliskość natury. Drewniane stoły idealnie wpiszą się w klimat otaczającego ogrodu. Drewniane ławki ogrodowe zapewnią nam prawdziwy relaks i wypoczynek. Naturalne drewno od zawsze jest najbliższym człowiekowi surowcem. Teraz mogą Państwo cieszyć się nim także tuż za progiem swojego domu.

Meble z drewna na zamówienie

Naturalne drewno to ponadczasowa klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. To także wiele możliwości aranżacyjnych. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo stoły i stoliki, krzesła i leżaki będące idealnym wyposażeniem Państwa ogrodu. Zapraszamy!