Ławy drewniane i narożniki do kuchni

Ławka czy narożnik to meble, które często wykorzystujemy, by urządzić przytulny kącik jadalniany w kuchni. Nawet, gdy mamy osobną jadalnię, to warto wygospodarować chociaż trochę miejsca w kuchni, gdzie można choć na chwilę przycupnąć i spożyć posiłek lub wypić poranną kawę. Jako producent mebli drewnianych oferujemy Państwu oryginalne narożniki i ławy kuchenne tapicerowane, które wyróżniają się solidnym wykonaniem i ponadczasowym wzornictwem. 

 Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba wygodnego miejsca przy stole dla kilku osób.

 Doskonale wyglądają w kuchniach i strefach jadalnianych, w których stół ustawiony jest przy ścianie. Tym samym nie zajmują wiele miejsca, dlatego są rekomendowane w szczególności do wnętrz o niedużych metrażach (choć nie tylko). Nasza narożniki i ławy tapicerowane pozwolą na komfortowe siedzenie nawet kilku dorosłych osób.

Wykorzystujemy naturalne, lite drewno, co zapewnia naszym meblom długotrwałą wytrzymałość i dobre walory użytkowe.

Nie zapomnieliśmy także o właściwym doborze materiałów tapicerskich. Wykorzystaliśmy tkaniny niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości, co z pewnością sprawdzi się w jadalniach i kuchniach. W tej kategorii polecamy także klasyczne ławki drewniane – o wszechstronnym zastosowaniu. Przedstawiamy kilka przykładowych zdjęć ławek i narożników drewnianych, które mogą być pomocne w aranżacji takiego miejsca w Państwa wnętrzach. Oferujemy szeroki wybór materiałów, także takich , które będą dobrze sprawdzać się w takim miejscu jak kuchnia, narażonym na różnego rodzaju zabrudzenia. Nie wahaj się! Zadzwoń lub napisz do nas - chętnie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie, z którego będziesz zadowolony prze długie lata użytkowania.