Czytam
Komody dębowe RTV Almera 1S2D

Komody dębowe RTV Almera 1S2D

dębowa komoda rtv
dębowa komoda rtv

Komody drewniane RTV Almera 1S2D to lekkie i zgrabnie wykonane meble z dwoma półkami zamykanymi delikatnymi drzwiczkami, wypełnionymi szybkami. SZyby o pięknej, mlecznej barwie, mogą być wymienione na szyby w innym kolorze lub pełne drzwi. Komody posiadają dodatkowo szufladę oraz wnękę. Ta klasyczne i eleganckie drewniane komody z solidną ramą o grubości 4 cm lub 2,5cm, doskonale wpasują się w każde wnętrze, uszlachetniając je swoją prostotą. 

  • dębowa komoda rtv
  • Komoda z przeszklonymi drzwiami
  • komoda RTV z litego drewna

Wszystkie szuflady i drzwi meblowe wyposażone są w okucia firmy blum z cichym domykaniem. Dzięki temu działają niezawodnie, delikatnie i cicho. To od tych technicznych elementów w dużej mierze zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szuflad i drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowany tutaj mebel posiada uchwyty wyfrezowane w krawędziach frontów, za które lekko pociągamy szufladę by ją otworzyć. Popychając w celu zamknięcia nie słyszymy żadnego trzasku, tylko ciche, powolne domykanie.

Przykładowy cennik komód rtv Almera

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
180/50/41 rama 2,5 cm 2500 zł3250 zł
180/50/41 rama 4 cm 3200 zł4200 zł

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy

Każda komoda RTV to indywidualny mebel

Zgodnie z Państwa życzeniem te przykładowe komody RTV mogą powstać również w drewnie bukowym, jesionowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.