Czytam
Drewniana Komoda RTV 3SZ
komoda rtv

Drewniana komoda RTV Madryt 3S to projekt łączący styl i klasyczne piękno. Umieszczając na tej komodzie telewizor lub sprzęt grający, udekorujesz swój pokój dzienny lub sypialnię w piękny mebel. Jej ogromną zaletą jest posiadanie trzech pojemnych szuflad, w których umieścisz wszystkie potrzebne dodatkowe akcesoria RTV i nie będą one widoczne, a tym samym wokół telewizora pozostanie ład i porządek. Nad szufladami przestrzeń wolna na której umieścisz sprzęt, którego obsługa wymaga sterowania pilotem.Drewno grubości 2-2,5 cm posłużyło do wykonania elementów mebli z kolekcji Madryt. Mebel może być osadzony na cokole, ewentualnym projektem jest komoda z drewnianymi, tradycyjnymi nóżkami. 

  • komoda rtv
  • salon meble drewniane

Wszystkie szuflady wyposażone są w prowadnice firmy blum z cichym domykiem. Dzięki temu działają niezawodnie i delikatnie. To od nich w dużej mierze zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szuflad, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. ten mebel posiada uchwyty, za które pociągamy szufladę by ją otworzyć. Lekko popychając w celu zamknięcia nie słyszymy żadnego trzasku, tylko ciche, powolne domykanie.

Przykładowy cennik komody rtv

Komoda RTV wys.50cm gł.41cmDrewno bukoweDrewno dębowe/jesionoweOrzech amerykański
Dwie szuflady szerokość 120cm1700zł.2450zł.3900zł.
Trzy szuflady 160cm2200zł.3360zł.4900zł.
Trzy szuflady 180cm2400zł3500zł5500zł

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa Drewniana komoda RTV może zostać wykonana w drewnie dębowym, bukowym, jesionowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu. Możemy wybarwić drewno na wiele kolorów lub pozostawić go w naturalnym kolorze.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madryt jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.