Reading
Drewniana Komoda RTV 3SZ
komoda rtv

Drewniana komoda RTV Madryt 3S to produkt wykonany w całości w najlepszym rodzaju litego drewna oraz przy użyciu wysokiej jakości środków. Drewno grubości 2-2,5 cm posłużyło do wykonania elementu kolekcji Madryt. Mebel może być osadzony na cokole, ewentualnym projektem jest komoda z drewnianymi, tradycyjnymi nóżkami. 

  • komoda rtv
  • salon meble drewniane

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana Drewniana komoda RTV posiada szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Głębokość: 40 cm
  • Wysokość: 45 cm 
  • Długość: 170 cm

Właściwości drewna bukowego

Drewniana komoda RTV w całości wykonana została z litego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne wynikające z długiego użytkowania.

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa Drewniana komoda RTV może zostać wykonana również w drewnie dębowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madryt jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

 

More Stories
drewniany masażer
Masażer stóp 8