Reading
Komoda RTV Madras 2S

Niewielkich rozmiarów komoda RTV  Madras wykonana została z twardzielowego drewna bukowego. W nasze meble wersji standardowej wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

  • komoda z twardzielowego drewna bukowego
  • Komoda RTV

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana komoda RTV Madras  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Szerokość: 120 cm
  • Wysokość: 50 cm
  • Głębokość: 41 cm

Właściwości twardzielowego drewna bukowego

Komoda RTV Madras wykonana została w twardzielowym drewnie bukowym. Surowiec ten cechuje się bardzo ciekawym rysunkiem rysunkiem słoi o czerwonej bądź czerwono – brązowej barwie. Co sprawia, że drewno to już samo w sobie posiada elementy dekoracyjne.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda RTV Madras może zostać wykonana w drewnie dębowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

More Stories
meble litego drewna
Dębowa komoda 4S2D Queen