Czytam
Komoda dębowa Rtv
komoda dębowa rtv
szafka rtv dwie szuflady z otworem

Komoda dębowa Rtv z kolekcji Almera. Prosta bryła mebla podkreśla piękno drewna litego, pozwala wydobyć to, co w drewnie najpiękniejsze —  jego naturalną fakturę i rysunek drewna. Warto zauważyć, że każdy mebel będzie inny, a dodatkowo zindywidualizować go można poprzez wybór rodzaju drewna i jego wybarwienia.

  • Komoda dębowa Rtv 01
  • Komoda dębowa Rtv 02
  • komoda dębowa rtv
Komoda Almera ramka 2cm 2 szufladyDrewno bukoweDrewno dębowe / jesionowe
Szerokość 120cm Wysokość 40cm głębokość 40cm2600zł.3550 zł.
Szerokość 140cm Wysokość 40cm głębokość 40cm 2900 zł. 3970 zł.

Rozumiemy, że Twoje potrzeby sprzętowe i audiowizualne są wyjątkowe, dlatego każda nasza komoda RTV to unikatowe dzieło. Zacznij od wyboru drewna, określ kolor, dopasuj wymiary, ilość szuflad, drzwi i nawet grubość drewna według swoich preferencji. Teraz masz szansę wspólnie z nami zaprojektować mebel, który będzie idealnie dostosowany do Twoich indywidualnych oczekiwań!

Meble z drewna szyte na miarę!

Nasza oferta obejmuje nie tylko różnorodność materiałów i kolorów, ale także możliwość stworzenia mebla, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania funkcjonalne i estetyczne. Projektując z nami, otrzymasz nie tylko komodę RTV, ale prawdziwie spersonalizowane doświadczenie. Daj nam szansę stworzenia dla Ciebie mebla, który nie tylko spełni, ale przekroczy Twoje oczekiwania. Zaprojektuj z nami, a my stworzymy mebel, który będzie wyjątkowy tak samo, jak Ty!