Meble tarasowe z kolekcji Ambasador


Meble Ambasador- to wyjątkowe meble do zewnętrznego salonu!


Zaprojektowane, by komfort wypoczynku był jak największy, z myślą o klientach ceniących wygodę, komfort wypoczynku oraz elegancki design. Kolekcja mebli składa się z wielu elementów, które można dowolnie łączyć, układać i dopasowywać. Razem tworzą harmonijną całość, która jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferta mebli tarasowych Ambasador to przede wszystkim proste i nowoczesne, geometryczne i modułowe formy mebli, które w wyjątkowy sposób zagospodarują strefę wypoczynkową każdego tarasu.Modne i wygodne meble tarasowe Ambasador, to komfort na najwyższym poziomie!

Współczesne meble ogrodowe to eleganckie sofy tarasowe, których nie powstydzilibyśmy się nawet we wnętrzu. Obszerne, wygodne, wyposażone w miękkie, luksusowe poduchy – komfort korzystania jest tu na najwyższym poziomie. Szeroki wybór kolorystyczny pozwala bez problemu dopasować meble do naszych potrzeb.

Zobacz realizacje mebli ogrodowych ambasador.

Meble ogrodowe Ambasador, to prawdziwie luksusowa propozycja!


Aluminiowa konstrukcja mebli jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych kolor biały i szary. Jeśli szukasz innego koloru zapytaj! Jesteśmy producentem mebli – u nas możesz stworzyć wyjątkowy Twój indywidualny zestaw mebli. Aluminium w konstrukcji mebli zostało dodatkowo przed malowaniem zabezpieczone powłoką cynkową. Do malowania użyto wysokiej jakości lakieru proszkowego: poliestru fasadowego.


Wybierając meble ogrodowe Ambasador możesz być pewien, że to inwestycja na długie lata!


Poduszki oferujemy w wybranych kolorach kolorach znanych producentów tkanin outdoorowych Sunbrella i Cerdalon Dostępne są wszystkie wzorniki tkanin ogrodowych kolekcji Garden z firmy TopTextil.