Reading
Komoda RTV 3S

Prezentowana komoda RTV w całości powstała z litego drewna. Połączenie trzech szuflad z tyloma równie pojemnymi wnękami sprawi, że z łatwością komoda ta pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, które powinny znajdować się blisko telewizora. Warto zauważyć, że mebel ten przynależny do kolekcji Almera, której to produkty cechują się min prostotą i masywnością bryły. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z całą ofertą mebli dotyczącą tejże kolekcji.

  • Komoda rtv z brzozy
  • komoda z drewna
  • Komoda z szufladami

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowana Komoda RTV  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Prezentowana komoda RTV w całości powstała z twardego litego drewna. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne, wynikające z długiego użytkowania.

Produkujemy meble drewniane na wymiar

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa komoda RTV może zostać wykonana w drewnie dębowym, bukowym jesionowym. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

More Stories
szafka na buty z tapicerką
Szafka na buty z tapicerką