Ogrodowe meble Łukasz

Solidne, masywne kształtem nawiązującym do formy konarów i gałęzi drzew. Polecane do ogródków piwnych i jako meble do karczmy. Solidna, masywna konstrukcja daje im odpowiednią wytrzymałość do takiego użytkowania przez długie lata.

Meble ogrodowe z drewna olchowego

Meble z kolekcji Łukasz to nasza propozycja aranżacji ogrodu, tarasu, czy balkonu w stylu rustykalnym. Meble te wykonane są w całości z litego drewna olchowego, które bardzo dobrze znosi trudne warunki atmosferyczne , na jakie narażone są meble ogrodowe drewniane w naszym klimacie. Odpowiednio grube, masywne drewno zastosowane w stole, krzesłach i ławkach nadaje mu masywny wygląd i powoduje, że meble są bardzo stabilne. Stół, krzesła i ławkę do ogrodu można zamówić w kilku wymiarach i wielu wybarwieniach. 

Meble ogrodowe o naturalnej formie do wiejskiego ogrodu!

Nieregularne kształty i masywność elementów mebli podkreślają ich naturalność, wpływają na estetyczną harmonię aranżacji naturalnego ogrodu. Ta kolekcja powstała z myślą o ogrodach w stylu rustykalnym, wiejskim, więc także jak najbardziej naturalistycznym. Meble drewniane z kolekcji Łukasz idealnie wpasują się w otoczenie kwiatów i łąk, a ich niesymetryczny rysunek krawędzi podkreśli naturalny wystrój przydomowego wiejskiego ogrodu. Przyciągają uwagę swoimi nieregularnymi kształtami. Wygodne, solidne i trwałe, będą wyrazistym dodatkiem w Twoim ogrodzie.