Reading
Komoda RTV zaokrąglone krawędzie

Komoda RTV zaokrąglone krawędzie

komody rtv
Komoda drewniana rtv zaokrąglony blat

Aby oglądanie programów i filmów na ekranie telewizora było wygodne, potrzebny będzie Ci dobry stolik pod telewizor. Ma on nie tylko pasować do wystroju wnętrza, ale także zapewniać komfort korzystania ze sprzętu RTV. Ta przykładowa komoda RTV  cechuje się klasyczną prostotą projektowanej bryły i delikatnie wyoblonymi krawędziami. Mebel ten dzięki swej neutralności nie zaburzy estetyki pomieszczenia, w którym zostanie postawiony. Z kolei tworzywo, z którego został wykonany sprawi, że meblem tym cieszyć się będzie można przez długie lata.

  • komody rtv
  • meble na wymiar
  • Komoda dębowa

Dodatkowym atutem tej niewielkiej komody wykonanej z litego drewna dębowego, są jej niewielkie rozmiary, dzięki czemu z łatwością będzie można przenieść mebel w dowolne miejsce. Choć prezentowana komoda przynależy do kolekcji Almera, nie należy do standardowych mebli z tej kolekcji, odróżniają ją bowiem zaokrąglone krawędzie mebla.

Producent mebli drewnianych Edar

W naszej firmie zamówisz komodę z litego drewna dopasowaną do Twoich potrzeb, zarówno kolorem , rodzajem materiału jak i wymiarami. Projektujemy meble według indywidualnych ustaleń. Każdy mebel jest wykonywany na zamówienie

Przykładowy cennik komody RTV

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
140/50/41 rama 2,5 cm dwie szuflady16002150
140/50/41 rama 4 cm dwie szuflady 23503150
180/50/41 rama 2,5 cm trzy szuflady 22502950
180/50/41 rama 4 cm trzy szuflady 29003800zł

Solidne meble dębowe

Warto również zwrócić uwagę na prowadnice szuflad, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość mebla. Prezentowana dębowa komoda RTV  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki Blum, które sprawiają, że zamykają się one niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Meble z litego drewna dębowego

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy.

Producent mebli na wymiar

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa dębowa komoda RTV może zostać wykonana w drewnie bukowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady mebli sfotografowanych przez Klientów w realu.