Reading
Dębowa komoda RTV Almera
komody rtv

Dębowa komoda RTV Almera

Dębowa komoda RTV

Dębowa komoda RTV cechuje się klasyczną linią. Mebel ten dzięki swej neutralności nie zaburzy estetyki pomieszczenia, w którym zostanie postawiony. Z kolei tworzywo, z którego został wykonany sprawi, że meblem tym cieszyć się będzie można przez długie lata. Dodatkowym atutem tej niewielkiej komody wykonanej z litego drewna dębowego, są jej niewielkie rozmiary, dzięki czemu z łatwością będzie można przenieść mebel w dowolne miejsce. Nasze meble w wersji standardowej wykonywane są z klejonki parkietowej  zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli. Choć prezentowana komoda przynależy do kolekcji Almera, nie należy do standardowych mebli z tej kolekcji, odróżniają ją bowiem zaokrąglone kanty.

Warto również zwrócić uwagę na prowadnice szuflad, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość mebla. Prezentowana dębowa komoda RTV  jak wszystkie produkowane przez nas meble posiada szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic marki Blum, które sprawiają, że zamykają się one niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Właściwości drewna dębowego

Piękne i ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że surowiec ten już sam w sobie posiada bardzo widoczny element dekoracyjny. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że drewno dębowe uchodzi za surowiec cieszący się największym uznaniem w branży meblarskiej.  Posiada ono bowiem bardzo dobre parametry wytrzymałościowe, a zanurzone w wodzie nie traci niczego na swojej trwałości. Co więcej, jest mało podatne na skręcanie, nie „pracuje”, tzn. nie rozszerza się i nie kurczy.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem ta przykładowa dębowa komoda RTV może zostać wykonana w drewnie bukowym lub w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Almera jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady mebli sfotografowanych przez Klientów w realu.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
komoda
Komody drewniane z szufladami