Czytam
Komoda RTV drewniana Madras 2sz
dębowa komoda rtv
dębowa komoda rtv

Komoda RTV 2Szuflady Madras jest wykonana w całości z litego drewna. Komoda posiada dwie szuflady, oraz dwie przedzielone wnęki. Szuflady to bardzo praktyczne rozwiązanie w tego typu meblach. Idealne na płyty, piloty, które już teraz znajdą swoje stałe miejsce i nie będzie ciągłego ich szukania.

  • Komoda bukowa
  • Komoda drewniana
  • komoda drewniana
  • komoda RTV z litego drewna
  • dębowa komoda rtv
  • Madras Komoda RTV

Wszystkie szuflady wyposażone są w prowadnice firmy blum z cichym domykiem. Dzięki temu działają niezawodnie i delikatnie. To od nich w dużej mierze zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szuflad, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. W tym meblu otwieranie szuflady poprzez ściętą, górną krawędź szuflady. Na życzenie klientów możemy wyposażyć szyflady w uchwyty lub inny sposób otwierania. Zobacz sposoby otwierania szuflad

Drewno Wysokość 50 , szerokość 120, głębokość 41 <cm>
Buk 2050zł
Dąb/ Jesion2950zł
Orzech amerykański4700zł

Tak jak wiele innych mebli zgodnie z Państwa życzeniem ta komoda RTV drewniana może zostać wykonana z wielu gatunków drewna i innych wymiarach. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.