Reading
Komoda RTV drewniana Madras 2sz
komoda RTV z litego drewna

Komoda RTV drewniana

Komoda RTV 2S Madras jest wykonana w całości z litego drewna bukowego. Komoda posiada dwie szuflady, oraz dwie przedzielone wnęki. Szuflady to bardzo praktyczne rozwiązanie w tego typu meblach. Idealne na płyty, piloty, już teraz znajdą swoje stałe miejsce i nie będzie ciągłego ich szukania.

W wersji standardowej meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Wszystkie produkowane przez nas meble posiadają szuflady mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic renomowanych firm, które sprawiają, że szuflady otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho domykają.

Wymiary:

  • Głębokość: 41 cm
  • Wysokość: 50 cm
  • Szerokość: 120 cm

Właściwości drewna bukowego

Przedstawiona tutaj komoda RTV drewniana Madras powstała w całości z litego twardzielowego drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się ciekawym rysunkiem słoi o czerwonej bądź czerwono – brązowej barwie. Te naturalne przebarwienia drewna bukowego są odpowiednio selekcjonowane i dobierane , by uzyskać efekt ciekawy i niepowtarzalny.

Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów

Tak jak wiele innych mebli zgodnie z Państwa życzeniem ta komoda RTV drewniana może zostać wykonana z drewna dębowego lub z egzotycznego w Polsce pięknego drewna orzecha amerykańskiego. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą mebli z kolekcji Madras, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

Meble wykonane na zamówienie nie podlegają ogólnemu cennikowi znajdującemu się na stronie internetowej firmy EDAR. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, chętnie przedstawimy wycenę i pomożemy dokonać najlepszego wyboru.

Zachęcamy również projektantów do zapoznania się z MODELAMI 3D  naszych mebli, których pobranie jest całkowicie bezpłatne: MODELE 3D

More Stories
stolik z litego drewna
Stolik kawowy S5 z półką oraz z szufladką blat 2,5cm