Meble do ogrodu Aluminium z litym drewnem

Kolekcja Ulam to letnia elegancka jadalnia. 

Z tą kolekcją mebli ogrodowych urządzisz letni kącik jadalniany na swoim tarasie lub w altanie. Stół , krzesła , ławki, a nawet odpowiednio dopasowany grill, to meble, z którymi urządzisz swoją zewnętrzną letnią jadalnię. 

Oferujemy wysokiej jakości konstrukcję aluminiową mebli, która jest malowana proszkowo standardowo w dwóch kolorach białym i szarym. Inne kolory w dłuższym czasie i za dopłatą. Aluminium najpierw cynkowane, a potem pomalowane proszkowo zabezpiecza mebel przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i korozją.


Meble do ogrodu Ulam to połączenie Aluminium z litym drewnem!


Estetyka wykonania spawów i malowania oraz użytych do tego najwyższej jakości materiałów, pozwala nam zapewniać klienta o wysokiej klasie tych mebli. Meble są stabilne i bardzo wytrzymałe. Oprócz zabezpieczającej powłoki lakierniczej wykonanej najwyższej klasy lakierem proszkowym: poliestrem fasadowym, meble zostały wcześniej ocynkowane, co dodatkowo podnosi ich odporność na wilgoć.

Jako wypełnienie drewniane oferujemy kilka gatunków drewna litego

  • dąb
  • jesion
  • iroko
  • teak

Kolekcja mebli ogrodowych Ulam stworzona dla Ciebie!

Jeśli potrzebujesz innego drewna zapytaj czy jest możliwe wykonanie mebli z tego gatunku.Jesteśmy producentem mebli drewnianych, u nas możesz zamówić meble dopasowane do swoich wymagań.

Meble z kolekcji Ulam posiadają przez nas rekomendowane wymiary ale istnieje możliwość wykonania mebli w dowolnym wymiarze.