Reading
Komody RTV Almera 2D1S

Komody RTV Almera 2D1S wykonane zostały z litego drewna bukowego, które zapewnia im trwałość na długie lata. Małe nóżki umożliwiają łatwe przenoszenie komód w dowolne miejsce. Ich niewielka postura jest wielkim atutem. W wersji standardowej nasze meble wykonywane są z klejonki parkietowej, jednakże zgodnie z  życzeniem klienta mogą one powstać również z litych lameli.

  • Komoda RTV
  • Komoda RTV
  • Komoda RTV

Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, elementy te bowiem bardzo często są pomijane przy podejmowaniu decyzji dotyczącej zakupu nowych mebli. Tymczasem zaś, to od nich zależy solidność oraz wytrzymałość wszystkich  szafek oraz drzwi, w które to wyposażony zostaje wybrany przez Państwa mebel. Prezentowane komody RTV posiadają szuflady oraz drzwi mocowane przy pomocy zawiasów i prowadnic  marki blum, które sprawiają, że drzwi otwierają się niezwykle lekko, elegancko i cicho.

Wymiary:

  • Szerokość: 180 cm
  • Wysokość: 45 cm
  • Głębokość: 40 cm

Właściwości drewna bukowego

Komody RTV w całości wykonane zostały z drewna bukowego. Surowiec ten cechuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne.

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów

Zgodnie z Państwa życzeniem te przykładowe komody RTV mogą powstać również w drewnie dębowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.

More Stories
Sofa ogrodowa Ambasador
Stolik kawowy aluminiowy Ambasador