Czytam
Komody RTV Almera 2D1S
komoda 8

Przykład Komody RTV Almera 2Drzwi i 1Szuflada wykonanej w całości z litego drewna, które zapewnia im trwałość na długie lata. Małe nóżki umożliwiają łatwe przenoszenie komód w dowolne miejsce. Ich nienarzucająca się forma jest wielkim atutem mebla. 

Komoda drewniana  RTV to mebel, który powinien być przede wszystkim funkcjonalny i pomieścić cały posiadany przez nas sprzęt RTV. Warto przewidzieć na etapie projektowania, co poza telewizorem musi się w niej zmieścić. Jeżeli zależy nam na podłączeniu do telewizora kina domowego, odtwarza Blu-ray czy konsoli do gier, projektując szafkę pod telewizor musimy mieć to na uwadze.

  • Komoda RTV
  • Komoda RTV
  • Komoda RTV

Funkcjonalna komoda RTV będzie posiadać odpowiednie otwory, dzięki którym uda się przeprowadzić odpowiednie kable oraz pojemne szuflady, w których możemy przechowywać instrukcje i gwarancje do sprzętu RTV lub płyty z filmami, grami, muzyką, a nawet książki, czy inne potrzebne rzeczy. Pamiętajmy o tym, by sprzęt RTV był na otwartej wnęce lub półce, co zapewni lepszy przepływ powietrza i zapobiegnie przegrzaniu sprzętu. Jeśli się on jednak nagrzewa nie może stać bezpośrednio na drewnie, bo grozi to jego pęknięciem. W takich przypadkach polecamy korkowe izolujące podkładki.

Przykładowy cennik komody RTV

Wymiar mebla
szerokość/ wysokość /głębokość
drewno bukowe drewno dębowe/jesionowe
140/50/41 rama 2 cm dwie szuflady2600 zł3550 zł
140/50/41 rama 4 cm dwie szuflady 3300 zł4600 zł
180/50/41 rama 2 cm trzy szuflady 3200 zł4250 zł
180/50/41 rama 4 cm trzy szuflady 3900 zł5350 zł

Komody RTV drewniane produkujemy na wymiar!

Komody RTV wykonujemy niemal w całości z litego drewna. Jedynie tylna ich ściana i wnętrze szuflad , to sklejka drewniana. Wykorzystujemy do produkcji mebli jedynie twarde gatunki drewna, które cechuje bardzo duża wytrzymałość na wszelakiego rodzaju urazy mechaniczne.

Zamów komodę stworzoną dla Ciebie!

Zgodnie z Państwa życzeniem te przykładowe komody RTV mogą powstać w drewnie, bukowym, dębowym, jesionowym oraz w orzechu amerykańskim. Pozostawiamy Państwu również całkowitą dowolność w doborze koloru jak i rodzaju wykończenia wybranego produktu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą kolekcji Almera, jak również do zajrzenia w zakładkę REALIZACJE, gdzie znajdują się przykłady naszych mebli zrealizowanych zgodnie z życzeniami klientów.