Czytam
Łóżko dębowe – tapicerowane LK-10

Łóżko dębowe – tapicerowane LK-10

łóżko tapicerowane
łóżko tapicerowane

Starając się poszerzać naszą ofertę mebli do sypialni, ciekawe projekty naszych klientów wprowadzamy do stałej oferty. Tak też było z tym modelem łóżka. Nadaliśmy mu numer 10 i polecamy zarówno w drewnie dębowym jak i bukowym. Ten model łóżka drewnianego połączony jest z wygodnym zagłówkiem tapicerowanym. To co wyróżnia to łózko, to prosty elegancki, a zarazem wygodny zagłówek tapicerowany wklejony w drewnianą ramę. Będzie on idealnym oparciem podczas chwil z ulubioną lekturą, czasopismem, czy filmem. Takie połączenie gwarantuje wygodę i komfort użytkowania.

  • łóżko orzech amerykański tapicerka carabu
  • łóżko lk10 tapicerowane dąb jasny
  • łóżko lk10 buk twardzielowy

Wygodne solidne łózko do sypialni to podstawa dobrego wypoczynku!

Każde łóżko drewniane produkujemy według indywidualnych ustaleń z klientem. W ten sposób możemy odpowiednio dopasować nie tylko wymiary ale i rodzaj użytych materiałów. Dajemy do wyboru rodzaj drewna i materiału obiciowego, kolor i wykończenie powierzchni drewnianej.

Łóżko wykonujemy zarówno z drewna bukowego , jak i dębowego. Model łóżka dostępny jest również z drewna orzecha amerykańskiego i jesionu. Ten model łóżka posiada pojemną, zintegrowaną skrzynię na pościel lub inne przechowywane potrzebne rzeczy. Dzięki temu rozwiązaniu, łóżko i skrzynia stanowi jednolitą całość.

Cennik łóżek drewnianych z tapicerowanym zagłówkiem

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe/ jesionowe
90 x 20032304000
120 x 20035404780
140 x 20040005160
160 x 20042005640
180 x 20045006180
200 x 20049206700

Łóżko drewniane w sypialni to elegancki wystrój i ciepła atmosfera

  • łóżko tapicerowane
  • łóżko z drewna
  • łóżko tapicerowane (2)
  • łoże dębowe (2)
  • łoże dębowe
  • szafki wiszące
  • stelaż podnoszony

Na zdjęciu z wysokim zagłówkiem przedstawione jest łóżko dębowe w naturalnym kolorze.  W produkcie przedstawionym w cenniku zagłówek jest skalkulowany do wysokości 1m, jak na zdjęciach łóżek z dwoma poziomami tapicerowanych prostokątów. Wymiar zagłówka i jego podział na prostokątne pola tapicerowane dopasowujemy do każdego wymiaru łóżka i przesyłamy do akceptacji klienta. Jako materiał tapicerski zaproponowaliśmy tkaninę hiszpańskiego producenta tkanin obiciowych – Carabu. Jest to wysokiej jakości tkanina, bardzo wytrzymała i łatwa do czyszczenia za pomocą czystej wody. Tkanina ta ma szeroki wybór ciekawych kolorów. Oczywiście jesteśmy otwarci na inne propozycje zastosowania tkanin obiciowych. Możemy także wykonać tapicerkę z tkaniny powierzonej przez klienta.

Jeśli zamawiasz meble do sypialni u producenta możesz stworzyć miejsce idealnego odpoczynku, dopasowane do Twoich potrzeb. Do Twojej sypialni wykonamy także inne meble z litego drewna. Komody, szafy, stoliki nocne i wszystko co potrzebne, dla Twojego wypoczynku.

Zapraszamy! Produkujemy meble do sypialni jak krawiec garnitur na wymiar!