Czytam
Łóżko z szufladami

Łóżko z szufladami

Łóżko z komodą

To łóżko to ciekawe połączenie solidnego  łóżka z komodą z szufladami.

Ten innowacyjny projekt idealnie sprawdzi się w sypialni , w której nie tylko śpimy ale także spędzamy więcej czasu. Blat komody może posłużyć za stolik,  przy którym możemy zjeść szybkie śniadanie jak i romantyczną kolację przy świecach.

  • Łóżko drewniane
  • Łóżko z komodą
  • Łóżko bielone

Zaprojektuj łóżko z szufladami – my wykonamy je dla Ciebie.

Cztery pojemne szuflady w komodzie pomieszczą wiele potrzebnych w sypialni drobiazgów i pozwolą na utrzymanie w niej ładu i porządku. W łóżku tym można także zastosować skrzynię pod materac i podnoszony stelaż, wtedy pojemność magazynowania rzeczy w tak kompaktowym meblu jest niewyobrażalna. Zapewne sprawdzą się te rozwiązania w małych sypialniach, gdzie każdy centymetr miejsca jest na wagę złota.

Łóżka z szufladami  wykonujemy z twardego masywnego drewna bukowego lub dębowego. Prosty masywny zagłówek i podniesiona część z przodu łóżka,  daje poczucie stabilności i bezpieczeństwa oraz przynosi spokojny sen.

Zycie w otoczeniu naturalnych produktów, w zgodzie z naturą wpływa korzystnie na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego polecamy Państwu do sypialni wybór mebli z naturalnego, litego drewna, które wprowadzi w nasze wnętrza ciepło i spokój. Stworzy atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi po ciężkich pracowitych dniach.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w wyborze jak najlepiej dopasowanych mebli do wszystkich potrzeb. Łóżko z szufladami to tylko jedna z naszych propozycji. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z realizacji różnych mebli do sypialni, być może coś Państwa zainspiruje.