Czytam
Łóżko LK6 zagłówek FA

Łóżko LK6 zagłówek FA

Łóżko LK6 zagłówek FA
Łóżko LK6 zagłówek FA

Łóżko centralny punkt w sypialni.

Łóżko drewniane LK6 z jednej strony o prostej nowoczesnej formie, z drugiej ponadczasową skromną elegancką bryłą. Jest to idealny wybór dla osób ceniących sobie klasyczną formę, wygodę, jakość materiałów i funkcjonalność.

Tu możesz zobaczyć jak szybko i łatwo zmontować łóżko ze skrzynią i podnoszonym stelażem.

  • Łóżko LK6 zagłówek FA

Łóżko stanowi w naturalny sposób najważniejszy mebel w sypialni. W małych sypialniach ważne jest maksymalne wykorzystanie miejsca. Rama łóżka LK6 jest zaprojektowana właśnie dla tego typu wnętrz, gdzie miejsce jest na wagę złota.  Łóżko LK6 to łóżko drewniane z prostym wezgłowiem. Rozmiar łóżka powiększa się tylko o grubość ramy po 4cm z każdej strony. Mimo tak prostej ramy, łózko to z pewnością w fantastyczny sposób zapełni każdą sypialnię nadając jej wyjątkowego, eleganckiego, ale i przytulnego charakteru oraz zaspokoi każdy nawet najbardziej wybredny gust. To dzięki temu, ze wykonane jest z masywnego naturalnego drewna, możemy być pewni, ze zapewni nam prawdziwy odpoczynek w czasie snu.

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 2002300zł3300zł
120 x 2002500zł3650zł
140 x 2002600zł3900zł
160 x 2002750zł4150zł
180 x 2002990zł4500zł
200 x 2003300zł4900zł

Łóżko drewniane LK6 to doskonały efekt wizualny z gwarancją pełnego komfortu snu.

Grubość drewna 4cm, to rekomendowana przez nas grubość ramy łóżka. Zapewnia ona stabilność i trwałość konstrukcji.

Do bardzo małych pomieszczeń możemy także wykonać łóżko na wymiar dowolny, jeżeli standardowe wymiary łóżka są nieodpowiednie. Zapewniamy także w takim przypadku odpowiednio dopasowany rozmiarem materac i stelaż.

Każde łóżko drewniane powstające w naszym zakładzie może być wyposażone w  skrzynię na pościel i podnoszony stelaż. Zobacz cennik

Łóżko LK-6 może być wykonane z trzech rodzajów litego drewna w wielu kolorach. ( wysyłamy pocztą kawałki drewna jako próbki kolorów) Do wyboru także wiele wzorów zagłówka. Jeśli masz inny pomysł na zagłówek swojego łóżka – napisz do nas. Jako producent łóżek mamy nieograniczone możliwości spersonalizowania Twojego zamówienia. Produkujemy także inne meble do sypialni.

Skontaktuj się z nami stworzymy meble do sypialni skrojone na miarę, jak krawiec idealnie dopasowany garnitur!

Cennik dotyczy łóżek o wysokości ramy z drewna – 40cm i nie zawiera kosztu stelaża ani materaca. Dobierzemy materac i stelaż dla Ciebie i dostarczymy jednym transportem.