Czytam
Łóżko LK1 zagłówek E

Łóżko LK1 zagłówek E

Łóżko LK1 zagłówek E
Łóżko LK1 zagłówek E

Łóżko z litego drewna idealny wybór do każdej sypialni!

Jako producent mebli oferujemy Państwu łózka z litego drewna bukowego, z drewna buka twardzielowego, z drewna dębowego, oraz z dębu sęcznego i z drewna orzecha amerykańskiego. Drewna te dodatkowo możemy wybarwić na wiele kolorów. W celu odpowiedniego dopasowania koloru mebli wysyłamy kawałki drewna do naszych klientów pocztą. Możemy także postarzyć powierzchnię mebli, wyszczotkować, by uzyskać wyraźniejszy rysunek słoi. Wszystkie te możliwości sprawiają to, że meble, które tworzymy w naszym zakładzie, są idealnie dopasowane do klienta, jak garnitur szyty na miarę :)

Sprawdź jak sprawnie zmontować łóżko LK1 wraz z skrzynią i stelażem podnoszonym.

  • Łóżko LK1 zagłówek E

Postaw na łóżko z drewna!

Łóżko stanowi zazwyczaj centralny punkt sypialni i jej najważniejszy element. Ma ono gwarantować wygodę i stabilność w trakcie odpoczynku. Ma również komponować się z zaprojektowanym przez nas klimatem i wystrojem sypialni. Wybierając łóżko z litego drewna, możemy być pewni, że mimo zmian aranżacji naszej sypialni, zmian kolorów ścian i wymiany dodatków, a nawet przeprowadzki, będzie ono pasować nadal do naszego wnętrza. Meble drewniane pasują zarówno do nowoczesnych loftowych wnętrz jak i ciepłych, przytulnych wiejskich chat. Dzięki swojemu naturalnemu, prostemu stylowi są ponadczasowe.

Cennik łóżek drewnianych

Rozmiar materacaDrewno bukoweDrewno dębowe
90 x 2002300zł3300zł
120 x 2002500zł3650zł
140 x 2002600zł3900zł
160 x 2002750zł4150zł
180 x 2002990zł4500zł
200 x 2003300zł4900zł

Dodatkowo, każde łóżko drewniane projektowane przez nas może zostać zaopatrzone w dodatkową skrzynię i podnoszony na gazowych siłownikach stelaż. Zobacz cennik Dzięki zastosowaniu właśnie gazowych siłowników w stelażu łóżka, dostęp do skrzyni jest bardzo łatwy.

W małych wnętrzach jest to dodatkowe miejsce do przechowywania niezbędnych rzeczy. Zmieszczą się dodatkowe koce, poduszki, kołdry zimowe w lecie, a zimą letnie i wiele innych potrzebnych rzeczy.

Jeśli masz pomysł na inne, swoje, wymarzone łóżko – przedstaw go nam, być może jesteśmy w stanie wyprodukować go dla Ciebie. Chętnie podejmujemy się realizacji ciekawych nowych projektów.

W naszej firmie możemy wykonać dla Ciebie wszystkie inne potrzebne Ci meble!

Jeśli szukasz szafy, komody, szafek nocnych do swojej sypialni dopasujemy wszystkie meble do Twojego wnętrza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii projektów mebli do sypialni, które już stworzyliśmy.

Cennik dotyczy łóżka o wysokości ramy – 40cm i nie zawiera kosztu stelaża.